mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Sportage

Twój samochód - Kia Sportage

KIA

~Maro

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-20 | 22:47

Witam!!! W 2010r kupiłem nową Kiłe SportageIII, jezdziłem tym badziewiem przez bardzo długi rok tz. do 2011r. Przez ten rok byłem najbardziej nie szczesliwym posiadaczem samochodu KIA. Kupujac auto za ponad 80.000 zł powinno sie jezdzic z bananem na buzi a nie z gulem na szyji. Z wyglądu auto moze zachwycac ale wyglad to nie wszystko. Zawieszenie bardzo bardzo głosne, układ kierowniczy do bani, nadsterowne i tak mozna by długo jeszcze pisac. OSTRZEGAM NIE KUPUJCIE TEGO AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~janek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-24 | 23:52

Chcem zakupić ten samochód rocznik 2012 Czy naprawdę mam się dobrze zastanowić nad tą decyzją, słyszałem bardzo dużo pochlebnych komentarzy

lech57

Nowicjusz

Miasto: Cieszyn

Auto: Kia Sportage

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-27 | 07:16

Do Maro: Ogólniki , ogólniki nic więcej. Kiedy konkretnie kupiłeś w 2010 r Sportage , jaki model jaki silnik.
Jeżdżę również nowym Sportage od 2010 - mam odmienne zdanie-polecam!
Podasz rzeczowe argumenty - podyskutujemy-pozdrawiam.

~Barbara

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-27 | 11:54

Jestem zdziwiona tak negatywną opinią Pana, który jest nie zadowolony z zakupu Kia Sportage III.Ja swoją Kie kupiłam w 2011 w listopadzie i naprawdę jestem bardzo zadowolona.Bardzo komfortowa jazda, dużo miejsca w aucie,wdzięcznie się prowadzi,ciche zawieszenie,cicha praca silnika.Ja jako kobieta delikatnie obchodzę się z autkiem i nie szaleję.Wiem jak inni jeżdźą, dostaną nowe auto i już zaczyna się szaleństwo testowania w terenie i na drodze.Dziwią się, że to się urwało, tu coś innego nie działa.No i sa tego efekty.To nie jest typowy samochód terenowy tylko jak to ja określam taka fajna "bulwarówka".Trzeba jeździć z wyczuciem.Każdy samochód jak go się zajeżdza to się wcześniej, czy później będzie psół.Ja osobiście zachęcam do zakupu KIA SPORTAGE III.Ja drugi raz napewno też bym zakupiła to auta.Może ta opinia to napisana przez konkuręcię,no też tak może być!!!

~sędzia

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-27 | 13:47

I widzimy że pomiędzy Maro a Barbarą nastąpiła gra w ping ponga. I kto ma rację.

~janek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-28 | 16:14

No i właśnie kto ma rację Barbara czy Maro bo jako osoba, która jest bardzo zainteresowana tym modelem samochodu chcałbym wiedzieć czy warto wydać ok 100 tys. złotych na ten samochód (wersja silnika 1.7 diesel)

Proszę o obiektywną ocenę

marko1

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-28 | 21:15

janek , musisz sam zdecydować to już inwestycja, a poza tym nowy i na gwarancji. Miej nadzieję że usterki jakie wynikały w pierwszym roku produkcji zostały usunięte lub zminimalizowane. Zaznaczam jeszcze raz, sam musisz zdecydować. Powodzenia

~janek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-29 | 00:04

Teraz sam nie wiem czy brać czy też nie

Geniu

Nowicjusz

Miasto: Grudziądz

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-03 | 17:08

Witam.
Kup Hyundaia Ix35 z silnikiem 135 KM benzyna. ten sam silnik, te same podzespoły
inna karoseria - ładniejsza z gwarancją na perforację 12 lat / kia-10 lat/, mogę nawet
sprzedać swojego , sprawdzony z przebiegiem 5500 km z 09. 2011r. Kupiłem SUWA
a teraz tęsknię za limuzyną.

~sportage

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-03 | 20:33

Geniu , ix35 nie sprzedaje się tak jak Sportage a poza tym Sportage jest lepiej doposażona. Oczywiście porównuje opie wersje podstawowe z silnikiem 135 KM.

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018