mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mercedes Klasa B

Twój samochód - Mercedes Klasa B

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

~otto

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-20 | 07:34

No ale dlaczego warto to auto kupować?
Chyba tylko dla prestiżu bo jakością trójramienna gwiadza ostatnio nie świeci.
A za te pieniadze (126 tys.) mozna kupić dobrze wyposażonego rodzinnego VW Tourana (7 osób), komfortowa Skodę Superb albo VW Passata, rekreacyjną Toyote RAV 4, Audi A3 ze 170 sportowymi kucykami a dokładając odrobinę nawet Audi S3 z napędem 4x4.
A ten mercedes to taki zwykły WV Golf tylko, że z gwiazdką.

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~KK

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-20 | 11:06

DO OTTO!
No pewnie, Polacy kochają wydawać cudze pieniądze. Co się nie wybierze to krytyka...mogłeś kupić to, czy tamto...jeśli ktoś chce kupić MB klasy B to niech kupuje i nie trzeba mu wyliczać po koleji, co mógłbym za tą kwotę mieć.

~rajek

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-25 | 12:21

mi jakos nie pasuje minivan do mercedesa, prawdziwe mercedesy są od C klasy wzwyż

~???

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-26 | 18:38

no coz niektorzy nie rozumieja po co tak naprawde istnieja takie fora internetowe a sa one po to aby wymieniac poglady,dyskutowac na temat motoryzacji a czasem nawet po to by wskazac wlasciwa droge tym ktorzy byc moze maja pieniadze ale nie do konca sa zdecydowani co z nimi zrobic i niestety tutaj powinna pojawic sie krytyka poniewaz w przypadku mercedesa klasy b moim subiektywnym zdaniem nie jest on wart pieniedzy jakie firma żada sobie za ten model no chyba ze dla kogos nie istnieja inne firmy niz mercedes, bmw czy audi ale tacy ludzie zwani "milosnikami" niektorzy nazywaja ich tez "zaslepionymi" nie sugeruja sie takimi opiniami chociaz czasem moze i powinni i tyle i czy sie to komus podoba czy nie to jest moje swieta prawo aby krytykowac mieszac z blotem i starac sie uzasadniac nietrafnosc polityki marketingowej poszczegolnych firm motoryzacyjnych kk poniewaz mercedes bmw czy audi sa dla mnie takimi samymi prodcentami jak toyota vw nissan czy land rover to oni oferuja usluge a ja moge to krytykowac a tych milosnikow chcialem poinformowac iz nie sa to swiete obrazy na temat ktorych nie wolno sie wypowiadac

~zdegustowany

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-03 | 22:10

Moim zdaniem nie warto tego auta kupować. Jeździłem nim jakiś czas i byłem szczęśliwy, że nie moje.
- Całkowita porazka to promień skrętu. Auto nie jest zwrotne. Zawracając na 3-pasmowej jeszdni trzeba wyjechac na pobocze !!!
- Z przodu mało miejsca i ciasno. A mam 185 cm i normalną budowę.
- Bagażnik mały. Wiele aut klasy D ma większy
- Silnik słaby. Z diesla 1,9 inni wyciągają 120 lub 150 KM. W 3 osoby i bagaz auto mułowate.
- CENA !!! Za te pieniądze (jak juz pisano) można dostać inne, lepiej wyposazone i wygodniejsze samochody
Jedyne, co mi sie podobało, to dobra widopczność. Siedzi się wysoko i dobrze widać (choc już nie do tyłu).
Za 120 tys. zł. to juz po mercedesa C można startować. Odradzam. No chyba, że ktoś koniecznie chce mieć mercedesa mini-vana. I nic więcej.

~Piotr

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-18 | 16:19

Ja jak bym miał sobie kupować auto z tego segmentu to właśnie wybrałbym B klase, strasznie mi się to auto podoba i mowa o tym, że coś innego bym mógł mieć za tę cenę... kupując auto tego typu, kupuję również markę, prestiż. Ktoś może powiedzieć snob... ale tak naprawdę każdy tak podchodzi tylko większość wstydzi się to powiedzieć. A poza tym to nie snobizm a przywiązanie do marki oraz opinia, że ta marka jest najlepsza... każdy z nas ma jakieś preferencje ja mam takie. Prócz tego mercedes zawsze słynął z wysokiej jakości i to właśnie widać po tym modelu.
Przynajmniej według mnie.

~mirek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-18 | 21:46

piotr ma racje, mercedes to prestiz. wygoda, luksus. nie kazdego na to stac. B-klasa wcale nie jest niesklasyfikowana, ona po prostu jest dosyc nietypowa, ale ma bardzo wyraznie dostrzegalne zalety i charakterystyka jest jasna. to samochod laczacy wygode samochodu rodzinnego ze sportowym designem i zwinnoscia. mysle, ze nie trzeba go zresztra reklamowac, bo ten woz reklamuje sie sam. na drodze.

~dzony

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-19 | 10:44

zdegustowany - chyba zartujesz, z tym malym bagaznikiem, to jest tak pojemny samochod, ze moznaby nim przeprowadzki robic, szczegol nie po zlozeniu tylnich siedzen.. co do predkosci, na dislu spokojnie wiecej wyciagnie, jezdizles pewnie na nowym silniku, ktorego przycisniecie nie byloby rozsadne. ogolnie autko zawodowe, fotele w zasadzie sportowe z przodu, jezdzi sie jak sportem, a to przeciez nie wyscigowka.

~pytek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-20 | 12:54

a jesli mozna, to ile taka przyjemnosc kosztuje teraz? jak sie sprzedaje ten samochod i jak wychodzi w testach? pozdrawiam

~Hania

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-21 | 14:23

Z tego co sie orientowałam to kosztuje coś koło 99 tyś. i sprzedaje się całkiem dobrze. Mój mąż naciska żebyśmy go kupili a ja do tego pomysłu zaczynam się przychylać. W testach wszystkich też ma sporo gwiazdek a to co mnie szczególnie interesuje, czyli testy bezpieczeństwa ma max gwiazdek

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017