mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mercedes Klasa G

Twój samochód - Mercedes Klasa G

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Nowy Mercedes Klasy G w końcu zadebiutował

~PiOtrek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-18 | 19:06

Podobają mi się nowe modele Mercedesa. Lubię co jakiś czas w Panek wypożyczyć ich nowe modele. Przynajmniej mogę być na bieżąco z technologiami stosowanymi w modelach.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Krzysztof

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-02-21 | 12:15

Ponadczasowa linia nadwozia i podtrzymywanie historii modelu powodują, że coraz poważniej myślę o spełnieniu swojego marzenia i zakupie Gelendy. Właściwie to jest już przesądzone - czekam tylko na polski cennik. Z tego, co mówili mi pracownicy MB Duda Cars, gdzie kupiłem i serwisuję swojego ML-a, ta powinna być zbliżona do ok 110 tys eur, czyli ceny na rynku niemieckim. Wiadomo, że cena końcowa będzie inna, bo doposażenie swoje kosztuje, ale mam już obiecany rabat. Jak to powiedzieli w Duda Cars, szanują swoich stałych klientów i mam nadzieję, że wywiązą się z obietnicy :).

Wszystkim, którzy mają możliwość zakupu i zastanawiają się nad G-klasą polecam już nie odkładać tej decyzji. Na rynku coraz mniej prawdziwych samochodów, które mają duszę.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018