mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mini Cabrio

Twój samochód - Mini Cabrio

Samochody sprowadzane

~Samochody

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-24 | 14:53

nnKażdy z nas staje przed dylematem zakupu samochodu, zastanawiamy się jaki samochód, nowy czy używany oraz z jakiego źródła. Znam to z autopsji, dlatego korzystając z nawiązanych kontaktów na rynku USA, importuję auta dla własnych potrzeb. Ponieważ często je zmieniam dlatego postanowiłem przedstawić moją ofertę na stronie www.MyCar.com.pl. Specjalizuje się w markach BMW, Mini oraz Audi ale tylko te modele które produkowane są na starym kontynencie. Zachęcam do zapoznania się z moją strona oraz do zakupu samochodu.nnZ pasji do samochodów! Nie pozwól, aby przypadek zdecydował czym będziesz jeździł!nnZaufaniennBardzo często ciężko jest nam określić stan techniczny oraz przebieg pojazdu, który imporujemy z USA czy z krajów UE. A w przypadku samochodów uszkodzonych, uniknąć przykrych rozczarowań w chwili odbioru ‘wymarzonego’ auta… Dlatego kupując samochód z zagranicy warto zaufać profesjonalistom.nGwarantuję, że sprowadzony przeze mnie samochód pochodzi z legalnego źródła i posiada przejrzystą historię. Ponadto zapewniam pomoc w procedurze kredytowania auta i rejestracji w Polsce. nwww.MyCar.com.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~prawnik

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-24 | 20:26

@Samochody^ co szukasz "nncymbała" na szrot. Bzdur nie pisz jaki z ciebie nnmiłosnik motoryzacji. Co mało ludzi już naciągnąłeś. Uważajcie ludziska i nie darzcie tej strony jaką podaje "nnZaufaniem".

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018