mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mitsubishi Lancer

Twój samochód - Mitsubishi Lancer

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

~włodku

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-13 | 14:06

lancer to chyba najwiekszy SZIT jakim mialem okazje przejechac się w mym krotkim zyciorysie iz nawet a wrecz nie ma gorszego pojazdu

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~sfont skunksa

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-13 | 14:09

włodku ale to nie temat o need for speed

~hardy

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-13 | 16:25

włodku a jeździłeś np. Tatą, albo Dacią? że sie wypowiadasz. Lancer to za...biaszcza fura, oczywiście Evo to marzenie wielu, ale naweet taki Lancerek to super autko

~okapi

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-13 | 22:00

Lancer głośny ? To ja chyba jestem głuchy a mówią, że słoń mi na ucho nie nadepnął. Lancer mroczny w środku ? To proponuję wsiąść do kazdego innego auta z tego segmentu. Lancer pali 11-12 litrów ? To chyba wtedy gdy obroty trzyma sie stale powyżej 4 tys. Jeżdżę lancerem 1.8 od 1,5 roku i z przykrością nie potwierdzam żadnej o nim opinii Autora. No chyba ze Autor oczekiwał za 60 tys zł samochodu klasy premium.

~toofast

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-14 | 16:38

Lancer jest fajny i uwazam ze lepszy od Imprezy. Jednak subaru bedzie tansze w uzytkowaniu. Szczerze jakbym mial gotowki sporo to kupilbym mitsubishi, ale poki co mam kredyt w Getin na mojego Seata ibize i dobrze ze na dobrych warunkach :) ale jak splace to pomysle o Lancerze :)

~Włodku: zapewniam cie ze są gorsze !

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-15 | 05:19

Włodku: zapewniam cie ze są gorsze ! DUŻO GORSZE ! Nie jeżdziłeś jeszcze Hyundaiem i30, Kiłą cee'd czy Chevy Lacetti !!! :)

~alexn

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-19 | 08:43

a ja mogę się jedynie zgodzić z artykułem. Autko jest niesamowite, ale mankamenty takie jak 4250 obrotów dla frajdy to prawda. Szkoda, że nie niżej :( No i ten tył... Ale jak to mówią: jeden woli matkę, a drugi córkę.
Nie ma tu co mówić o oszczędności paliwa i głośnej pracy silnika, bo to jest samochód ze sportowym rodowodem. Cywilny, ale z tradycjami ;)
I tak nie chcę go zmienić na inny, a też mam 1.8.

BTW: Jak dla kogoś jest za głośno, to radio wraz z prędkością się podgłasza :D

~sam

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-20 | 06:05

alexn - nareszcie jakiś sensowny głos w tej rozmowie o lancerze, wpełni zgadzam się z Tobą, a szczególnie, że jak komuś za głośno to się zgłaśnia muzykę wraz z prędkością :))

~hahahaha

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-25 | 14:00

odezwali sie.. kupili badziewie a teraz je bronia. macie swoja japonska technologie samuraje spod konina hahahaha

~gzesiolek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-07 | 13:17

@hahaha

podleczyles juz kompleksy?
to teraz mozesz isc do swojego wypasionego wytuningowanego GOLFa III funkiel prawie nowki, sprowadzony, przebieg 10tys (nie krecony!)
i sie napawac dumnie nowym wydechem ktory slychac w sasiedniej wiosce...

a wieczorkiem znowu wrocisz powylewac jad na forum, bo jakos tak Ci smutno w duchu (bo znowu cos Ci z autka odpadlo).

Pozdrawiamy
Samuraje spod Wawelu

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018