mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Nissan Qashqai

Twój samochód - Nissan Qashqai

Czy warto było ?!!!!!!!!!!!

~Opal

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-07 | 19:20

Nissan Q, wersja Tekna, benzyna 1,6
Kupiłem 3 miesiące wstwcz ( marzec 2012 ) , niby jest OK ale zawsze jest jakies ALE. Za takie pieniądze spodziewałem się lepszego wykonania, troszke jedzie tandetą. Plastiki w kabinie wyczepiają się z mocowań, uszczelki w drzwiach dopychałem ręką aby lezały jak trzeba, mocowania pasów bezp. przednich przy podłodze nie są takie same. COŚ TU JEDZIE TANDETĄ. Chyba w Oplu albo VW nie było by takiej lipy, W oplu przez 8 lat żaden plastik nawet nie trzeszczał. Cyba zaczynam się zastanawiac czy to był dobry wybór. Masakra. OPAL

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Opal

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 07:50

Witam. Q Tekna - 1,6 benzyna. W mieście spalanie około 8,5 przy bardzo lekkiej nodzie i pod ciągłą kontrolą , mniej to już nie da rady :).
Jutro zabieram swego Q na autostradę, do przejechanie około 3 tyś. KM. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki , może się nie rozsypie. Po powrocie dam znać co i jak w trasie.
Czy warto było ?

~Opal

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 07:53

Zapomniałem dodać.
Nie jest to auto dla osób o wzroście ponad 170 cm. Ja mam kłopoty. Ciągle gdzieś zawadzam głową choć mam skromne 173 cm. :) Przydało by się wyposażyć oba przednie fotele w regulację wysokości .to na ra.

fjerzy

Nowicjusz

Miasto: Szczecin

Auto: Nissan Qashqai

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-14 | 08:10

Plastiki trzeszczą; uszczelki trzeba dociskać; mocowania pasów bezp., każdy inny; auto jest dla malutkich bo ciągle gdzieś można zahaczyć głową.. Mam wrażenie Kolego, że kupowałeś ten samochód na aukcji telefonicznej, bez oglądania go w realu. A może auto było zapakowane w pudełko z napisem; "Otwarcie pudełka jest równoznaczne z zakupem towaru"?

Właśnie napisałeś donos na siebie, że kupowanie samochodów, to nie Twoja specjalność. Może warto tę czynność powierzyć komuś innemu z bliskich? Mnie, na przykład, ciuchy; kosmetyki, galanterię, kupuje żona i jedna z jej sióstr. Ja, tylko płacę i noszę. Jestem szczęśliwy.

Co do spalania. Możesz zobaczyć jak wygląda spalanie QQ 1.6 w moim wydaniu (mam konto tego auta w serwisie "autoCentrum i motostat) . Tam są regularne zapiski od 1,5 roku. Auta, 1,6 benzyna, które pali 8,5 litra bym nigdy nie kupił, a jak już bym kupił, to bym szybko sprzedał.
Powodzenia.

fjerzy

Nowicjusz

Miasto: Szczecin

Auto: Nissan Qashqai

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-14 | 08:15

:) zapomniałem dodać, że mam 184 wzrostu, kilka razy przewaliłem i już teraz uważam.

~Opal

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-29 | 08:08

:) Zbędna uszczypliwość kolego :) i bez znaczenia. Właśbnie zrobiłem 3000 km moim Q. Jak się ogarne to coś jeszcze napisze na temat tego modelu. :) Pozdro.

~Opal

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-29 | 18:35

Q 1,6 benzyna.
Hmmm. W mieście pali około 8,3 l. Na trasie około 6,3 l. Lepiej mi się jechało niż Astrą H , po 3000 km byłem mniej zmęczony. Przestrzeń w kabinie OK , panel przy blokadzie skrzyni biegów poprawiłem i do palstików nic juz nie mem.
Przyznaje , że byłem negatywnie nastawiony do tego auta, kupiłem je żonie :) taki wybrała.
Troche ciasno przy wsiadaniu , linia dachu utrudnia, zbyt nisko poprowadzona. Dla kobiety jest OK
Czy warto było?
Po odjęciu ceny bajerów takich jak navi,skóra, nagłośnienie BOSSE, kamery, system bezkluczykowy,szklany dach, itp , cena pojazdu chyba jest adekwatna.

~Opal

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-29 | 18:37

Kolego fjerzy.
Bardzo się cieszę , że twoj QQ pali w miescie 4 l i do tego wody :), gratuluję zakupu.
Powodzenia

Viktorr

Motomaniak

Miasto: Kutno

Auto: Seat Cordoba

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-29 | 21:50

Mały, a jeszcze z niego robili ciężarówki. Ciasny to mało powiedziane.

~OPAL

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-08 | 20:17

TAK, WARTO BYŁO.

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018