mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Nissan Nissan

Twój samochód - Nissan Nissan

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Nissan Pulsar - pierwsze szczegóły

~ZeN

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-22 | 08:47

Nomen omen ....może być przyjemny samochód. Oczywiście oby cena nie rozbiła tego autka o mur dochodów przeciętnego Pana czy też Pani Kowalskiej...., ale to już inne bajka. nWydaje mi się, że autko troszkę nawiązuje do nie co starszego modelu Nissana Tiida, jakkolwiek Tiida była zgrabnym dużym kompaktem w swoim czasie. Technologicznie?? hmmm myślę, że zgodzicie się Państwo ze mną, że w obecnych czasach ....zarówno z suszarką, pralką, jeansami i także samochodem .....jak się uda.nGeneralnie.....nowy NOTE - jest autentycznie jak na swoje gabaryty fajnie pomyślany. Pulsar zapewne "gorszy" nie będzie. Ktoś powie, że Nissan to Renault...., ale w sumie "Reno od Rene" - patrząc na nowe clio, captura, nawet "odsmażone" megane po liftingu .....są po prostu ładne, "smaczne" i ponoć wg różnych rankingów oficjalnych bezawaryjne. nPulsar.....brzmi kosmicznie :) npozdrawiam :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kosmos

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-23 | 08:01

a mnie się nie podoba, co sie pojawią nowe kompakty, to jakby człowiek już gdzieś to widział

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017