mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Opel Opel

Twój samochód - Opel Opel

zbyt wysoka temperatura

~ejnet

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-04 | 14:47

Witam. mam opla agile 1.0 benzyne, 2002r. jakies 115tys km przebiegu. Mam je juz 2 lata, ogolnie jestem z niego zadowolona ale ostatnio kilka rzeczy strasznie mnie niepokoi. Po pierwsze zrobilam strasznie gupia rzecz, wymienialam chodnice w wakacje i wlalam wode do chodnicy, przed tymi mrozami kompletnie o tym zapomnialam i nie wymienilam na plyn:( w miedzy czasie jakies 2 tyg temu mialam wymieniana belke tylnia , jak odebralam auto od mechanika nie dosc ze tempretura dala sie we znaki to jeszcze bardzo stuka z lewej tylniej strony, daje wrazenie stukania plasiku , sprawdzalam czy to nie w kole zapasowym, bagazniku, doszly mnie sluchu ze moga to byc amortyzatory. wracajac do tematu temperatury po przejechaniu 15 km temperatura wzrasta do ponad 100stopni , puchna przewody, nie slychac wiekszych zmian w silniku przy tym , ale nie jezdze samochodem bo boje sie ze moze to pogorszyc sprawe. Niestety niemam wolnego garazu do ktorego mogla bym wstawic auto aby sie troche nagrzalo a tymbardziej kanału, czy wie ktos moze co to moze byc? niechce wydac kolejnych pieniedzy za wymiane czegokolwiek niemiajac pewnosci, prosze o rade

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017