mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Opel Opel

Twój samochód - Opel Opel

opel corsa b-immboliezer

~Mateusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-30 | 10:27

Witam serdecznie. Wczoraj bylem z bratem na placu zabaw i pech tak chcial a raczej przez swoja wlasna glupote wypadly mi kluczyki. Rozpadl sie kluczyk od stacyjki i wypadla bateria:/ wszystko zlozylem i myslalem,ze jest ok,ale gdy wrocilem do samochu,przekrecilem stacyjke samochod zalapal i od razu zgasl,zaczal mygac engin check.. grzebalismy ze szwagrem,odlaczalismy akumulator ale nic z tego ;) rozebralismy kluczyk i faktycznie nie ma w nim tej kostki :/ pojechalismy po domu po zapasowe kluczyki,ale na kluczykach zapasowych tez nie odpala i tylko myga engine check :/ i wlasnie nie wiem co teraz robic i dlaczego na drugim kluczyku gdzie jest ta kostka auto nie odpala ? nie mam tu w okolicy zadnego elektro mechanika a nwm czy jest sens jechac do zwyklego mechanika zeby usunal tylko bledy ? a moze mozna odpiac jakos ten immboliezer zeby ewentualnie odpalic samochod i podjechac do jakiegos elektro mechanika ? Prosze o pomoc ;3

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~LUKA

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-31 | 22:32

Kolego immo trzeba zakodować... Tutaj jest wątek o odpinaniu wywalaniu immo z ecu colta ale nie wiem czy to Ci pomoże akurat...

http://coltmania.pl/elektryka/jak-wyrzucic-immobiliser-t4879.html

~tyr

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-31 | 20:28

Ta firma z krakowa o której mowa w wątku spokojnie by to ogarnęła więc nie wiem po co koleś kombinował.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017