mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Peugeot Peugeot

Twój samochód - Peugeot Peugeot

Peugeot 407 2.0 16V wolno wchorzi na obroty i wolno przyspiesza

Tyon

Nowicjusz

Tyon

Miasto: Katowice

Auto: Peugeot 407

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-20 | 16:59

Witam problem jak w temacie. nKupilem uzywanego peugeota rocznik 2008. Pierwsza jazda po przesiadce z golfa 1.6 robila wrażenie bo autonwyraznie bylo szybsze i wbijalo w fotel. Potem pojechalem zalozyc instalacje gazową i jakos kilka dni po tym jakby auto jakby zamulilo się. I w sumie nie wiedzialem czy moze ja sie juz przyzwyczailem do jego mocy czy faktycznie zamulilo je. Natomiast zauwazam ze w trasie jak ruszam ze swiatel to niekiedy ktos mnie z taka przewaga wyprzedza jakbym ja stal w miejscu. Pal licho jak to BMW ktore zazwyczaj maja 3 litry pojemnosci i 200 KM no ale jak mnie fiat ducato łyka z taka przewagą albo fiat stilo... Albo raz mi VW golf 1.6 siedzial na dupie a ja mimo ze zylowalem auto na prawie 5000 obr to nie moglem sie od niego oddalic. A specyfikacja i opinie ludzi powiadaja ze ten model peugeota poeinien zostawiac wiekszosc aut w dalekim tyle. Tymczasem to czesto ja zostaje w tyle.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017