mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Renault Renault

Twój samochód - Renault Renault

Renault Megane 1,5d, szarpie, traci moc bez spadku obrotów silnika, 2004r.

pesteczka

Nowicjusz

Miasto: Włocławek

Auto: Renault Megane

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-16 | 00:48

Mam problem z autem, jest coraz gorzej, jak jadę od biegu 2 w górę traci moc, szarpie, wydaje dźwięk szurania spod maski przypominające łopot chorągiewki na wietrze w momencie szarpania, rytmicznie. zdejmę nogę z gazu, dodam gazu i problem znika do następnego razu. Są dni (rzadko) że jest ok, ale teraz są raczej takie, że problem mam co chwila. Byłam w ASO- oddali mi i mówią że auto sprawne i nic nie ma do robienia. Wymieniony filtr powietrza, nowy coś- tam od cisnienia paliwa ( pożyczyłam na próbę)- i to samo. Mam tak już od 4m-cy i problem się nasila. Przebieg 142 tys, oryginalny.Zużycie paliwa w normie. Nie hałasuje, nic nie stuka-puka, żadne kontrolki się nie świecą, odpala bez problemu- nigdy mi nie zgasł w czasie jazdy. Masakra przy wyprzedzaniu- przy tej usterce ciągnę się za autem bo boję się wyprzedzać- dodam gazu a on traci moc i szarpie. Bardzo proszę o radę. Mój e-mail a33@interia.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017