mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Rover Rover

Twój samochód - Rover Rover

jaki akumulator do 420 sdi

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-29 | 21:58

Witam,
Ostatnio wymieniłem akumulator do rover 420 Sdi. Jako że diesel to mam duży akumulator - 74 Ah. Czy musi być aż taki duży ?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Praktyk

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-10 | 17:36

Nie kupuj tylko akumulatora ZAP
Pragnę ostrzec zmotoryzowaną część naszego społeczeństwa przed zakupem akumulatorów marki ZAP.Akumulatory te są usterkowe i mało trwałe.Mimo swej stosunkowo wysokiej cenny.Przeprowadziłem też rozmowę z pracownikiem tej firmy z działu reklamacji ,ponieważ prezes nie miał ochoty rozmawiać.Pracownik działu reklamacji poinformował mnie że wady w postaci małej trwałości i awaryjności to norma.Przeprowadziłem również konsultację z innymi producentami którzy określili firmę ZAP jako firmę krzak.Zaopatruje ona w swe wątpliwej jakości produkty przedsiębiorstwo Agroma,wychodząc zapewne z założenia że ciemnego polskiego chłopa można bezkarnie zaopatrzyć w totalne buble.

~Praktyk

Pragnę ostrzec zmotoryzowaną część naszego społeczeństwa przed zakupem akumulatorów marki ZAP.Akumulatory te są usterkowe i mało trwałe.Mimo swej stosunkowo wysokiej cenny.Przeprowadziłem też rozmowę z pracownikiem tej firmy z działu reklamacji ,ponieważ prezes nie miał ochoty rozmawiać.Pracownik działu reklamacji poinformował mnie że wady w postaci małej trwałości i awaryjności to norma.Przeprowadziłem również konsultację z innymi producentami którzy określili firmę ZAP jako firmę krzak.Zaopatruje ona w swe wątpliwej jakości produkty przedsiębiorstwo Agroma,wychodząc zapewne z założenia że ciemnego polskiego chłopa można bezkarnie zaopatrzyć w totalne buble.

~Praktyk

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018