mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Superb

Twój samochód - Skoda Superb

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Superb: Prestiż w promocji

~miastowy wieśniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-06 | 23:37

prestiż..... ??????? ciekawe gdzie on tu jest?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Skoda i prestiż ??? Śmieszne !!!

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 00:16

Skoda i prestiż ??? Śmieszne !!!

~skoda ??

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 07:26

wcale nie podoba mi się ten samochód,duże proste okna, bleeee,kiedyś czytałem recenzję mondeo i skody, panowie stwierdzili że skoda ma ciut większy bagażnik od mondeo, ale to minusem mondeo było to że cięzko wyciąga się z bagażnika rzeczy, . taka jest profesjonalna recenzja ?

~pelszak

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 07:55

a dla mnie bardzo się podoba :) chętnie bym ją sobie kupił gdybym miał wolne te 100.000 ...

~Kukułka

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 08:43

Prestiż???? LOOL
A piterek i grzebyk do wąsów dodają gratis?

~Victor

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 10:55

...a co polskie marki samochodowe, blee...

~wiepap

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 15:37

Do "Miastowego Wieśniaka"
Na pewno tylko widziałeś SKODY , nigdy nie byłeś użytkownikiem , ja - poprzednio jeździłem trzema Skodami ,obecnie mam SUPER-bkę i następna też bedzie Skoda. Są to jedne z lepszych marek samochodowych (bezawaryjna, mało paląca - na trasie 5 l. w mieście ok. 6 l. z tyłu żaden samochód nie ma tyle miejsca ,założysz sobie swobodnie nogę na nogę - idealny na długie trasy) . Za dwa dni wyjazd w trasę ok. 6.000 km . Wejdź na moją stronę a Autocentum !

~miastowy wieśniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 23:49

@ wiepap
akurat mialem przyjemność dość długo jeździć skodą, superba wprawdzie nie mialem, ale widzialem z bliska, siedzialem w srodku, dotykalem etc wiec conieco wiem o tym aucie. Jednak ja o czym innym pisalem - nie ze skody nie są bezawaryjne, ze dużo palą, nie mają miejsca etc, tyle że to niewiele ma wspólnego z tytułowym prestiżem. Prestiż to coś więcej, czego Skodom, nawwet Superbowi dużo brakuje

~leon benhałer

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-11 | 03:01

miastowy wiesniaku to ze twoj stary kradnie wisnie z jogobelli nie oznacza ze jestes wyrocznia. w skodach duzo szyku i klasy szczegolnie tych superb, jak sama nazwa wskazuje

~shaq

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-14 | 20:17

wszystko super tylko kto zaprojektował tył tego auta jakaś stylistyczna masakra....

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017