mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota Auris

Twój samochód - Toyota Auris

Auris to jest to!

~młody kierowca

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-10-30 | 19:46

Jeżdżę Toyotą Auris od prawie 2 lat. Przejechłem nią 22 000 kilometrów i samochód sprawuje się bez zarzutu. Jak dla mnie jest bardzo komfortowy jazda mi sprawia mi tylko i wyłącznie wielką przyjemność.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~driver

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-19 | 04:50

Ja też się pod tym podpiszę :)) od 4 lat jeżdzę Aurisem i nic się nie dzieje :)))

~klarka

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-31 | 13:13

a ja mysle nad kupnem hybrydowej auriski. chcialabym hybrydowe auto bo chce troche zaoszczedzic w przyszlosci na paliwie, a auris wydaje sie byc swietna inwestycja :)

~kruger

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-13 | 20:48

U mnie w firmie jezdzi jedna auriska hybrydowa. I z tego co widzę maja chęci wymieniać powoli flotę na takie samochody. Z tego co wiem sporo można zaoszczędzić na paliwie,.

~Lutka

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-18 | 09:37

hybrydowy auris ze wszystkich samochodów ekologicznych najbardziej mi się podoba. Jest najbardziej funkcjonalny. No i świetnie wypad w rankingach niezawodności.

~paola

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-22 | 21:34

mi się marzy auris touring sports w hybrydzie :) rodzinka się powiększyła, więc rozglądamy się z mężem za większym autem. szyber dach w aurisie robi wrażenie, dzieciaki byłyby zachwycone ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018