mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota Auris

Twój samochód - Toyota Auris

Pechowy Auris

~jowelka

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-30 | 10:13

Witam !
czy posiadacze pojazdu Auris mieli lub maja takie kłopoty jak ja ? czy trafiłam tylko na taki jeden wspaniały egzemplarz gdzie w pierwszym roku uzytkowania wymieniany był alternator , w drugim szba na zegarach bo pekała w specyficzny sposób, wlew paliwa a teraz pompa wodna ? co moge zrobic w tym temacie ? czy moge reklamować auto skoro tyle waznych ukladów :ellektryczny, paliwowy i wodny już było naprawiane a co bedzie po gwarancji ?
czy ktoś w Was reklamował jakość auta Toyota i udało sie wymienić na inny egzemplarz lub obnizyc cenę ? Proszę o wymianę doświadczeń .

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-30 | 10:20

Próbuj jest to możliwe ale da droga jest bardzo długa i kręta. Najlepiej sprzedaj i kłopotów mniej.

~krismar

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-13 | 16:24

Reklamuj całe auto. Osobiście bym z tym nie zwlekał. Sam mam dwuletniego Aurisa, a
posiadam go od nowości i zaczynają się problemy, chociaż dopiero przebyłem nim 13 tyś km. Teraz w marcu będę miał przegląd i zacznę się proces reklamacyjny. Pozdrawiam i wytrwałości życzę, przy okazji sobie także jej życzę:)

~mac

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-06-17 | 08:23

Moim zdaniem nie szans na wymiane calego samochodu... beda naprawiac

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018