mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota Auris

Twój samochód - Toyota Auris

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

~agent

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-26 | 15:35

brakuje mi informacji - porównania do priusa, rozumiem ża auris jest mniejszy, ale czy wyraźnie, czy jest to tylko nieznaczna różnica; w cenie prius kosztuje jakieś 15 tys. więcej, więc jest w jakimś sensie konkurentem dla aurisa hybrydowego

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Lolek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-28 | 10:46

A ile można przejechać na baterii ?
Dla oszczędności 85 tys to drogo,

~KrzyHo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-28 | 15:42

Prius jest dla mnie zbyt duży , Yaris za mały .Wychodzi że Auris ma byc w sam raz .
Szkoda,że nie pisze się o wersji Plug-In ładowanej z gniazdka . Podobna konstrukcja jest w większym Priusie . W miescie ma to sens pod warunkiem że mamy gniazdko z pradem w garażu . O ile cena byłaby odpowiednio skalkulowana powodzenie murowane . Montowany w Anglii Auris nie jest obłożony cłem . Gdyby jeszcze jak choćby w Rumunii wprowadzić zachęty dla ekoaut

~pep

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-29 | 12:33

"Powodem tego jest zapewne fakt, że auta hybrydowe to wciąż gadżet na naszym rynku. Kwestie ekologiczne możemy pominąć, gdyż jak można o nich rozmawiać w kraju, w którym energia elektryczna jest w większości wytwarzana ze spalania węgla." Co za tuman to pisał. Co ma wspólnego energia jaką czerpiemy z gniazdka z tą jaką mamy w samochodach hybrydowych. Ta pochodzi z elektrowni a w hybrydach z silnika spalinowego w samochodzie.

~hazardzista

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-05 | 11:49

pep, ja bym Ci poradził nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo jak widzę należy Ci się tu pała!! nikt nie pisze przecież, że energia hybrydy pochodzi z elektrowni; autorowi jak mniemam po tym fragmencie chodziło, że nasz kraj jest zacofany i tu dał to porównanie z energią pochodząca ze spalania węgla. Naprawdę trochę myślenia nie boli, nic a nic

~johnny

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-12 | 17:33

Polecam wszystkim Toyotę Auris z napędem hybrydowym. Jeżdżę nim ponad rok i jestem zachwycony, bo jest to idealny samochód do jazdy w mieście! Niskie zużycie paliwa, komfort i łatwość prowadzenia i aż trdno uwierzyć jak cicha jest praca silnika (nawet podczas stania w korkach). Jak Wasze doświadczenia z tym autem?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018