mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota Avensis

Twój samochód - Toyota Avensis

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Toyota Avensis: Krok ku lepszemu

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-23 | 08:53

Zawieszenie sportowe, ale komfortowe. Stylistyka odważna, ale bez przesady. Jakość wysoka, ale nie wszędzie.... Panowie, piszcie trochę bardziej zdecydowanie, bo inaczej nikomu nie będzie się chciało tego czytać. Nie trzeba być mądralą, żeby się domyślić, że nowe auto segmentu D jest dość komfortowe, ale da się nim jechać 180km/h, że jakość materiałów jest zróżnicowana, że bagażnik jest dość duży, itditd. A styl to każdy na zdjęciach i na drogach widzi. Gdyby zamiast "Toyota Avensis" w tym tekście wstawić "Ford Mondeo" albo "VW Passat", to prawie wszystko nadal by się zgadzało. Czytanie takich banałów i ogólników to strata czasu.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~harnasx

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-24 | 14:52

Masz kolego w 100% rację - jednak co mogą napisać osoby które wiedzę o motoryzacji czerpią z periodyków typu Auto Świat :(

Poprzedni Avensis z opóźnieniem reagował na ruchy kierownicą a obecny nie :)

~raiders

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-25 | 18:22

dziwę się tylko że gość tak pisze żę wydaje mi się żę nigdy nie siedział w srodku za kierownicą:( toyota jest w środku brzydka szara nudna a jakość plastików jak w dostawczaku :( i nie tyko tak jest w avensisie ale w pozostałych modelach też:(

~AVENSIS to rozczarowanie ROKU 2009 !!!

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-26 | 09:47

AVENSIS to rozczarowanie ROKU 2009 !!!

~AVENSIS to rozczarowanie ROKU 2009 !!!

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-26 | 09:48

AVENSIS to rozczarowanie ROKU 2009 !!!

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-26 | 10:54

Spokojnie, lifting już za kilka miesięcy. Tak w ramach stylistyki, która "może się podobać" (nie wiem komu... mojemu psu się chyba podoba, bo nie szczeka jak widzi avensisa sąsiada).

~mgcompany

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-29 | 23:51

toyota chyba jeszcze nigdy nie zrobila ladnego auta

~mareczek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-04 | 01:13

bez żadnej ikry ta toyka

~A sens is

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-14 | 22:29

Tylne lampy Bazarowe ja w Lada Samara- bo zamienniki pewnie będą ładniejsze

~Jarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-03-05 | 11:33

Panowie dajcie sobie spokój z takimi komentarzami.To po prostu żenada.
A ja chciałbym przeczytać uwagi osób które mają Nowego Avensisa 1.8 Sol Plus z automatyczną skrzynią biegów.
Byłem na jeździe testowej i wydaje się że mimo 147km na wzniesieniach auto radzi sobie dość słabo.
Chętnie przeczytam wszystkie merytoryczne uwagi a nie opinie osób które widziały te auto w salonie.
Poważnie myślę o zakupie tego auta więc byłbym wdzięczny wszystkim użytkownikom tego stosunkowo nowego modelu.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018