mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota Toyota

Twój samochód - Toyota Toyota

delikatna yiariska

~Hatak

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-08-18 | 18:09

witam jestem a raczej byłem właścicielem toyoty yaris zakupionej w salonie 2010r.Rok produkcji auta to 2009 przez rok sie nie sprzedał wiec dealer spuścił z ceny jaką była kwota nie pamiętam dokładnie ale w granicach 45 tyś zł.Po roku jazdy tym autem byłem bardzo zadowolony no bo wiadomo bardzio mało palił oczywiście bezawaryjny jak to nowy samochód wyposażenie ponadstandardowe itp.Ale w dalszej częsci eksploatacji miałem na drodze pewną przygode która pozbawiła mnie samochodu.Wracając któregoś dnia drogą przez teren zabudowany przy prędkości poniżej 80km/h wyskoczyły mi dwie sarny wprost pod koła,jedna zginęła a druga uciekła.Mi nic sie nie stało,miałem pasy poduszka nie zadziałała.Auto było w bardzo złym stanie.Wyciekła większość płynów,szyba przednia ocalała ale jak sie okazało pozniej w serwisie toyoty po tym zderzeniu auta które waży ponad tone z dwiema sarnami których waga mogła być około 60kg łącznie spowodowało tyle uszkodzeń że całkowita naprawa przekroczyła 70%wartości pojazdu.To dało mi do myślenia jakie to auto musi być delikatne i też niebezpieczne gdy po kolizji ze sarnami praktycznie nie opłacało sie remontować a kupić nowe.Wiec co mogło by sie stać z pasażerem w szoferce przy kolizji np z inną osobówką...auto oczywiście byłoby do kasacji a kierowca mógłby nie przeżyć zderzenia wiec odradzam przyszłym właścicielą zapatrzonym na wygląd tego modelu NIE KUPUJCIE TEGO AUTA bo można je rozpieprzyć kawałkiem kaktusa.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

kiier

Starszy motomaniak

Miasto: Wrocław

Auto: Opel Senator

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-08-18 | 20:26

Nie rozpieprzyć kawałkiem kaktusa, tylko strefy zgniotu - pierwsze primo.
Drugiego primo nie będzie - żyjesz, czujesz się dobrze, więc jest malina - tak?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017