mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Samochody terenowe

Samochody - Samochody terenowe

Akcesoria do samochodów terenowych

~Masiuuu

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-05 | 12:18

Hej. Szukam jakiegos dobrego i solidnego sklepu z zóznymi akcesoriami do samochodów 4x4 moze mi ktos cos polecic?? Podobno sklep rajd4x4.pl to porzadna firma. Kupowaliscie juz cos u nich??

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~jun

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-05 | 12:24

rajdy4x4.pl kupowałem tam czesci zamienne do swojego nissana i nie było problemu.

~xl

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-20 | 13:37

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

KittRoad

Motomaniak

Miasto: Lublin

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-14 | 22:37

Wejdź też na terenowiec. pl. Mają sporo części i akcesoriów. Szukałem ostatnio wyciągarki elektryczne w tym sklepie, jest w czym przebierać.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-20 | 20:38

A możecie mi może polecić jakiś model wycieraczek samochodowych bo przydało by się przed świętami na trasę do rodziny je jednak wymienić w razie gdy zaskoczy mnie śnieżyca w górach :)

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-20 | 20:45

Bardzo dobrze, że o tym pomyślałeś, ja też miałem dość wycieraczek które po kilku miesiącach ściągać wodę to po prostu ją rozmazywały po szybie. Postanowiłem więc poszukać modelu i producenta, który będzie wyróżniał się jakością pracy. W moim przypadku VarioClip spisuje się doskonale i pasuje do większości modeli aut (możesz to sprawdzić na konfiguratorze z ich strony internetowej). Świetnie zrobione mocowanie, równomierne zużycie oraz dobre właściwości aerodynamiczne. Zdecydowanie polecam, szczególnie że na ich stronie możecie również złapać 15% rabat :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018