mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

import samochodu z hiszpani

~axl

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-16 | 16:02

Witam
niemogłem nigdzie na google znalezc zadnego forum odnosnie sprowadzania samochodow wiec pisze tutaj ze wzgledu na to ze jest to forum samochodowe.
Znalazlem korzystna oferte auto za 17tys gdzie w polsce wartosc takiego wynosi 37tys. Cały problem w tym ze niechce pasc ofiara oszusta. Koles twierdzi ze stracil prace dlatego tak tanio chce go sprzedac
Mam nadzieje, ZE rozumie po angielsku, bo NIE Pisac Tyle Polska.
Kiedy mieszkal i pracowal przez Lata w Polsce DLA 2 Rok.
I drived samochód w Polska, a teraz jestem w Hiszpanii z praca i kosztowalo mnie zbyt Mush pieniedzy, aby zarejestrowac samochód jest Hiszpania.
Das samochód w bardzo dobrym stanie, zadnych problemów i wad., Polska Papiery, nigdy NIE Byl w wypadku, silnik pracuje, z obslugi i instrukcjach.
Cala PRACA, km Real, WSZYSTKIE INNE opcje.
Sprzedaje w Tej cenie bo musze pilnie pieniedzy bo stracilam prace IW Tym momenciezycie zart troche trudne DLA Mnie i Mojej rodziny.
Samochód jest w depozycie firmy przewozowej CASFOPER SERVICIOS w Hiszpania, Madryt i potrafia dostawa samochodu na adres domowy i place podatki wysylki.
Jezeli jestes zainteresowany, odpowiedz mi Tak, ZE moge dac ci wiecej INFORMACJA
Uzyjemy firme spedycyjna CASFOPER SERVICIOS Zeglugi miedzynarodowej.
takie cos mi napisal po paru mailach spytalem sie jak by wygladala transakcja
o to jego odpowiedz
All is included in the price.
I pay the shipping taxes and you pay only the car price.

Das jest w idealnym stanie i nie ma problemów.
Jest to samochód z polska Polska papieru i rejestracji.
Samochód jest w idealnym stanie i jest to bez samochodu palacza.
Samochód nigdy nie uczestniczyl w wypadku i caly czas i kip w garazu.
Samochód obecnie w Hiszpania, Madryt, w depozyt przedsiebiorstwo zeglugowe, a ze wzgledu na bezpieczenstwo swoje i moje bezpieczenstwo transakcji bedziemy musieli zrobic to z firmy spedycyjnej.
Towarzystwo zeglugowe jest duza i wazna firma z Europy i mam umowe z nimi, aby przesylki z samochodu.
Towarzystwo zeglugowe jest CASFOPER SERVICIOS

Aby transakcja w sposób bezpieczny dla pieniedzy i dla mojego samochodu to sa kroki do bezpieczny sposób zakonczyc umowe:
1) wyslac mi pelne informacje (nazwa, adres, miasto, województwo, kod pocztowy, data urodzenia, kraj, Kopia licencji kierowcy lub dowód osobist)
2) Po tym, i wyslac swoje dane firmie spedycyjnej i mozna rozpoczac transakcji.
3) Kiedy samochód bedzie na swoja nazwe na armatora statku gotowe do Twojej lokalizacji beda potwierdzenie i wyslac wszystkie dane i informacje na temat wysylki i platnosci.
4) Po otrzymasz potwierdzenie od firmy beda wszystkie dane i informacje bedziesz musial zdeponowac pieniadze do bezpiecznego ich konto bankowe,i wplacic od 30% do 60%, a reszta, gdy pojawi sie samochód na adres domowy.
5) Po mozna zdeponowac pieniadze do przedsiebiorstwa zeglugowego bezpieczne konto bankowe w 3-4 dni przyjda z samochodu w domu.
6) Po otrzymaniu samochodu firmy pozwoli Ci samochód na 48 godzin do testów i sprawdzic.
7) Jezeli pojazd jest w stanie idealnym, jak mówie, ze pieniadze automatycznie wysle ??mnie konto bankowe.
W przypadku jednak po przetestowaniu samochodu znajduja sie jakiekolwiek problemy lub usterki w samochodzie, mozesz zrezygnowac z transakcji iw tym momencie, w pelni pieniadze zostana automatycznie wyslane z powrotem do konta bankowego,a firma wysle ??samochód z powrotem na moje pieniadze wysylki.
Wszystko co musisz zaplacic tylko cene samochodu, poniewaz i placic podatki wysylki.
Jesli wszystko jest OK i jestes zainteresowany kupnem mojego samochodu odpowiedz mnie z Panstwa danymi i moge teraz uruchomic transakcji i po, ze przedsiebiorstwo zeglugowe skontaktuje sie z Panstwem i potwierdzic wszystkie i wyslac szczególy wysylki i platnosci.
Dziekuje i zycze milego dnia!

czyli ze niby koles chce pokryc wszystkie koszta samochodu i pieniazki place na konto firmy spedycyjnej. Jednakze jak napisalem o numer VIN lub czy mozna zobaczyc naprawde (podpuscilem go ze mam kogos w hiszpani) to koles stwierdzil ze nie poda takich danych bo wszystkie dokumenty sie znajduja w depozycie tej firmy i nie moga zostac otwarte. pozniej spytalem to jak mi udowodni ze samochod istnieje odparl zebym skontaktowal sie z ta firma i podal mi linka http://casfoper-servicios.co.cc/index.php?page=contact
jednakze nie moge nic znalezc w google na temat tej firmy. Co o tym myslicie?

strona 1 (z 11) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Toyota Aygo

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-17 | 13:50

@axl^ nie daj się zwieść,szuka frajera, typowe oszustwo. Podobny przypadek miałem a jak przyszło co to czego, że pojadę lawetą i zabiorę autko to zaczęły się schody i kręcenie. Jeżeli autko jest w depozycje to świadczy o tym że jest zajęte przez policję lub bank lub inną instytucję.

~Mariusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-15 | 21:32

Mam ten sam problem. Tylko, że samochód już zakupiłem :( Mam nadzieję, że nie padłem ofiarą oszustwa i samochód stanie na moim placu...

(ludzie są jednak naiwni)

~ja

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-06-23 | 22:26

Uwaga!!!!!
mnie tez probowano oszukac !!ogloszenie mazdy 3.ponizej tresc wiadomosci
1)Witam,
Dziekujemy za zainteresowanie moim samochodzie.Samochód jest w idealnym stanie, bez zadnych problemów i wad i nigdy nie byl zaangazowany w wypadku, samochód jest idealny czyste.
Samochód ma prawdziwych kilometrów i wszystkie uslugi zostaly wykonane w czasie na reprezentatywnej sprzedawcy.
Samochód posiada ksiazke serwisowa z wszystkich uslug i zmiana zostala wprowadzona.Samochód ma polskich papierów bo kupilem go z Polski, ale teraz zostaly przeniesione z mojej pracy w Hiszpanii i nie moge go uzywac juz w Hiszpanii, poniewaz jestem zmuszony zarejestrowana w Hiszpanii i kosztowal mnie zbyt duzo pieniedzy i za to powód i sprzedac go z powrotem w Polsce, bo maja polihs papiery.
Samochód jest w Hiszpanii, Jaen, bo nie mozna go uzywac dluzej samochód znajduje sie w depozycie w firmie spedycyjnej gotowe do wyslania do kupujacego, a jesli sa zainteresowani, aby kupic to mi odpowiedziec i wyjasnie Ci, jak mozemy dokonac transakcji w sposób bezpieczny dla Ciebie i dla mnie.
Dziekuje i czekac na swoja odpowiedz!
2)Dziekuje za odpowiedzi.Chce wam powiedziec, ze podatki wysylki na adres domowy sa wliczone w cene sprzedac i bedziesz musial zaplacic tylko cene samochodu, nic wiecej.Samochód teraz jest w depozycie firmy zeglugowe w pojemniku ze wszystkimi dokumentami gotowe do wyslania do kupujacego.
Aby dokonac transakcji w sposób bezpieczny to sa kroki transakcji:
1)Bedziesz musial wyslac mi swoje pelne dane:
pelna nazwa
pelny adres
miasto
Panstwo
kod pocztowy
I kopia dowód osobisty lub prawo jazdy.
2)Potem zaczne transakcje i firma bedzie kontakt i potwierdzenie Panstwa i przeslemy Panstwu dokumenty transakcji, numer identyfikacyjny, by sprawdzic na ich stronie internetowej i sprawdzic status transakcji oraz ich dane kont bankowych.
3)Po otrzymasz wszystkie szczególy trzeba bedzie wplacic zaliczke firmie spedycyjnej bezpiecznego konta bankowego i po potwierdzeniu ich, ze dokonales wplate zaczna dostawe samochodu i w ciagu 2-3 dni Woking ty dostac samochód w domu.
Zaliczki powie firme ile bedzie.
4)Po otrzymaniu samochodu uprawnia 2 dni roboczych, a limit 500 km, aby przetestowac i sprawdzic samochód i jesli bedzie w porzadku bedzie zaplacic pieniadze odpoczynek, a firma bedzie wszystkie papiery na nazwisko i placic mnie.
5)Jednak w przypadku znajdziecie jakies problemy z samochodem mozna anulowac transakcje i firma przeniesie Cie z powrotem na wplate i wyslac samochód z powrotem do mnie i bede placic podatki wysylki.
Jesli masz zrozumiec wszystko i czekac na odpowiedz ze swoimi danymi i mozemy rozpoczac transakcje.
Dziekuje i zycze milego dnia!

Na prawde trzeba uwazac na oszustow!!!a maile byly wysylane z takiego adresu : obuhovs.olegs@gmail.com

~lg

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-05 | 20:36

Ja również dziś zakupiłem u tego jak go nazywacie uszusta. Ale mam pytanie czy ktos dostal samochód , bo jak nie anuluje dzis transfer

~Rafał

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 12:03

Witam, mam identyczną sytuację jak piszecie, kilka dni temu kupiłem samochód, wpłaciłem pieniądze.
Samochód jedzie z Hiszpanii i okazało się że nie może wjechać do Francji bo potrzebny jest jakiś podatek gwarancyjny w wysokości ceny samochodu.
Zrobiłem przekaz w Western Union na podane dane i czekałem na dalszy rozwój, później dostałem informację że samochód nie może wjechać do Niemczech bo znów jest potrzebny podatek gwarancyjny w wysokości wartości pojazdu i w tym momencie nie wiem czy iść wpłacić te pieniądze i liczyć że nie zostałem oszukany i samochód wjedzie do Niemczech i przyjedzie do Polski czy anulować transakcję, ale facet mi napisał że jak anuluje transakcję to stracę tamtą poprzednią wpłatę oraz pociągną mnie za koszta transportu...
Co robić ?
Proszę o odpowiedź osoby która również miała z takim czymś do czynienia, co robić ?
Ewentualnie czy jest jakaś szansa odzyskania pieniędzy ?

~lg

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 14:19

A jaki samochod zakupiłeś ? i czy e-maile byly wysyłane z obuhovs.olegs@gmail.com ?

~Rafał

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 14:36

Kupiłem Citroena C4 1.4L 16V VTR z 2010roku za 3100 euro.
Kontaktowałem się na początku z tym e-mail-em który wymieniłeś, teraz kontaktuję się z firmą spedycyjną www.AGENCYTRANSPORT-LTD.TK.

~lg

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 16:17

To wszystko niepodoba mi sie , te papiery są jakieś pokrecone . wysłał ci numer trekingu , czyli obserówjesz gdzie jest paczka ? podaj mi go . cos musze sprawdzic.

~lg

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-08 | 16:19

http://www.agencytransport-ltd.tk/ znasz tą strone ?

strona 1 (z 11) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017