mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Gdzie szukać aut używanych?

pasjamoto

Nowicjusz

Miasto: Szczecin

Auto: Kia Optima

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-02 | 09:35

Napiszcie gdzie szukacie używanych aut? W Internecie? W gazetach i telegazetach? Giełdach i u doradców samochodowych? Znajomych? Jak macie dobre linki to się podzielcie.

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-08 | 20:36

W pytaniu już udzieliłeś sobie odpowiedzi, gdzie szukać. A wybór należy do ciebie.

~Michał

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-19 | 10:52

Mogę z czystym sumieniem polecić działalność znajomych z Gryfina. Kupiłem od nich Opla Astrę i jestem mega zadowolony. Każde auto, które sprowadzają dokładnie sprawdzają pod kątem ewentualnych niedoróbek. Dbają o to, aby sprowadzone auta miały mały przebieg i udokumentowaną historię napraw oraz przebiegu. Podaję link:
www.samochody-uzywane.net

~nabity

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-19 | 12:27

Nie polecam w/w spec.

dynamical

Młodszy motomaniak

Miasto: Gliwice

Auto: Toyota Avensis

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-15 | 12:14

Ja uważam, ze warto szukać w komisach, ale takich przy salonach samochodowych. Tam zazwyczaj trafiają auta, które zostawione są w ramach rozliczenia na nowy samochód. A takie komisy nie przyjmują aut o niepewnych historiach czy w złym stanie technicznym. Trzeba się jednak liczyć, że takie samochody używane są droższe, a do tego zazwyczaj młodsze, więc jak chcemy coś na przykład do 10 tys. to raczej nic dla nas nie będzie. Sam kupowałem w Rudzie Śląskiej tutaj http://www.pewnyautomobil.pl/komis miałem nawet wymienione wszystkie płyny i filtry, więc nic z samochodem nie robiłem przez pierwszy rok.

~east rent

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-18 | 14:10

Z poszukiwaniem auta nie ma co się spieszyć. W tych czasach można się udać do wypożyczalni samochodów i wynająć coś na okres kiedy nie mam czym jeździć. A nad wyborem samochodu zastanawiamy się bez pośpiechu.

~east rent

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-18 | 14:12

wypożyczalnia samochodów to idealne rozwiązanie aby nie spieszyć się z wyborem auta. Ja proponował bym omijać komisy.

Tadeusz811

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Audi Q5

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-22 | 08:50

Najlepiej szukać ogłoszeń od osób prywatnych ;)

~Andrzejjj

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-03-21 | 10:53

Dobraauto giełda to według mnie najlepsza opcja w przypadku gdy poszukuje się auta i chce się mieć pewność, że samochodów będzie sprawdzony. Tutaj za każdym razem auto jest sprawdzane przez serwisanta. Giełdy starają się też utrzymać dobrą renomę i nie wypuszczają byle czego. :)

Karol_43

Nowicjusz

Miasto: Łódź

Auto: Renault Megane

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-03-21 | 22:44

Zauważyłem, że teraz często czy to Renault czy Ford inni producenci na stronach oferują samochody używane, przeglądam ostatnio dosyć dużo tych stron bo szukam samochodu pod leasing i całkiem ciekawe oferty można tam znaleźć fajnie udokumentowane. Najdziwniejsze jest to, że sprzedają marki ze sobą konkurencyjne w Fordzie znalazłem Dacie.

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018