mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Auto do 50-60 tys PLN rodzine kombi/liftback do gazu

tomaszekzlublina

Nowicjusz

tomaszekzlublina

Miasto: Lublin

Auto: Abarth 500 Abarth

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-12 | 03:48

Witajcie, szukam auta dla rodziców, wypiszę o co chodzi w punktachn1. Cena do max 60 tysn2. Auto kombi/lift back n3. Benzyna 6 biegów pod gaz, koniecznie bez turbin i innych rzeczy typu psujące się DPFy jak najmniej. 9-11 sekund do setki, max 2 litry pojemnościn4. Rocznika 2014 i w góręn5. Jak najmniej awaryjnen6. Wyposażenie to ile tylko da radę ale rodzice i tak mega nowości nie obsłużą ale skóry, trakcje, poduszki, gps, BT, tempo mat, obsługa auta z kierownicy, parktronikn7. Tylko napęd na przódn8. Im tańsze auto w eksploatacji tym lepiejn9. Nie chcemy nic Japońskiego już a reszta spokon10. Diesel odpada każdynnPowtórzę jeszcze raz,że pod gaz.nnNasze przemyślenia:n1. Fajne by były Octavie ale teraz bez turbo i downa się nie kupi więc odpadłyn2. Kia Optima jest ale mało o niej wiadomo … no i jeszcze Mazda 6n3. Nasz faworyt to Opel Insignia (tutaj akurat tylko kombi się rodzicom podoba) ta do rocznika 2017 czy nie najnowsza.nSilnik 1.8 140HP 6 manualnWyposażenie ile tylko da radę na maxa nZ tego co ogarniamy tonDPF nie ma bo to nie dieselnSilnik ideał pod gaznUtrzymanie w miarę tanie bo to OpelnEGR nie ma, turbo nie manDwumasa może i jest ale przy takim silniku prędko nie padnie :)nnNo i takie dwie anegdotki jeszcze:na) wiem,że w tej kasie można fajne 4x4 powiedzmy audi kupić i coś ale rodzice chcą iść w stronę auto z np. 2015 roku z małym przebiegiem bo ma posłużyć na długonb) bezawaryjność + tanie ewentualne części + mało zjechane auto ma się równać tanie jeżdżenie – poprzednie Japońskie auto rodzicom dało popalić finansowo więc zmienili strategię.nnCoś jeszcze?nnnBędziemy wdzięczny za wszelką pomoc, mam nadzieję,że wszystko napisałem co miałem napisać.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017