mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Liftback/kombi do gazu, pod 200 koni, do 25 tysięcy

tomaszekzlublina

Nowicjusz

Miasto: Lublin

Auto: Abarth 500 Abarth

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-12 | 03:48

Witajcie, w tym temacie szukam auta dla siebie (w innym temacie dla rodziców)na) Auto wielkości Vectry C + zależy od auta ale lift back albo kombi (np. Vectra C kombi odpada bo jest za duża + za cieżka więc ona akurat w Liftbacku)nb) 2006 rocznik i w góręnc) Silnik benzynowy, 6 biegowy pod gaz – mocowo to jakieś 9 sekund do setki, może 9.5 Idealny wydaje się 2.0 Turbo w Vectrze C – 9.1 do setki + gaz elegancko + 6 biegównd) Z racji wielkości auta musi ono raczej mieć turbo czy coś bo zwykłe 150KM nie ruszy dużego sedana do setki za szybko.ne) Napęd tylko na przódnf) Diesel oraz auta japońskie odpadają – tak samo jakieś ewentualne silnik po downieng) Jak najmniej awaryjne + tanie w eksploatacjinh) Wyposażenie : skóry, navi może być, tempo mat, park tronik t, sterowanie z kierownicy, abs, elektryka szyby, trakcja.ni) Im mniej rzeczy typu psujący się dpf,egr itd. Tym lepiejnJeszcze wspomnę,że serca kazałoby mi iść w stronę np. A4 Audi z np. 2003 roku 3.0 V6 Quattro Manual ale rozum mi nie pozwala już bo obecne auto (17lat) dało mi tak popalić,że nie mogłem budżetu spinać tyle na naprawy szło.nnMoim zdaniem to taknNa szybko odpadają Japońskie bo mam złe skojarzenianOdpada też bardzo duża liczba aut z podstawowymi silnikami 2.0 bo potrzebują 11 sekund do setkinOdpada Merc, BMW, Volvo i Audi z braku funduszy na zakup dobrej sztuki + braku kasy na utrzymywanie drogiego,świetnego auta.nnSeaty może by były ale od jakiegoś 2005 roku wszystkie wyglądają tak samo – jak rozdmuchane Hatchbacki – ładne ale nie dla mnie.nMyślałem nad Octavią 2.0Turbo… ale podoba mi się ona tak jak Vectra C z tym,że ta drugi ma MPI a pierwsza FSI więc w Vectrze nie będzie nagaru+ tańsza instalacja LPG + nie dotrysk uje benzyny wiec zawsze taniej.nnTakże moim faworytem jest Vectra C 2.0 Turbo 175KM 6 manualnZ osprzętu co się może popsuć to Turbo (ale już wolę mieć turbo co za jakiś czas pójdzie do regeneracji niż silnik 1.8 140PS bez mocy).nCoś tam jeszcze chyba ze sprzęgłem jest ale może przeżyję .nWyposażenia były fajne chociaż fakt – bardzo trudno trafić dobrą sztuką auto.nCzęści to zawsze Opel wiec powinno być taniejnnOd razu jeszcze powiem,że nie kupię jakichś aut Premium czy coś bo już wielu wielu kolegów kupiło auto typu BMW bardzo tanio myśląc,że piekne i dobre a było tanie bo było słabą sztuką i potem co miesiąc wkładali pieniądze w to auto i tak bez końca.nnTo auto dla mnie ma być ciągle do jazdy – tankowanie benzynki i gazu i w trasę i tak w koło.nnnMacie jakieś pomysły?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Alko-maty

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-26 | 10:16

W tym przypadku widzę tylko 2 opcje: albo Vectra C ze świeżym rocznikiem i silnikiem 2.0T, albo starsze i zadbane Audi A4 B6 z napędem 4x4 quattro bo tylko wtedy ma to sens i jednostce 1.8T i podnieść moc na 200 koni lub wyżej. Budżet Ci na to pozwala

www.Alko-maty.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017