mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Kupno auta Wrocław

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-16 | 12:42

Witam,nkogo brać do sprawdzenia auta we Wrocławiu, autotesto czy może jakiegoś rzeczoznawcę? Mam na oku dwie perełki które potrzebuję sprawdzić.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~xzx

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-16 | 15:19

Ale w autotesto też masz rzeczoznawców ;) Także ja bym dalej nie szukał, bo po co?

~mnichu

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-17 | 11:10

Moim zdaniem Autotesto pewniejsze niż jakieś przypadkowe osoby ("rzeczoznawcy" i "mechanicy").

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-19 | 13:15

A korzystaliście? Który pakiet polecacie brać?

~mnichu

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-19 | 15:54

To zależy jakie auto, jaka oferta i co chcesz sprawdzać. Ja jak kupowałem swoje to musiałem je tak konkretnie prześwietlić, bo rozmowa ze sprzedawcą nie zachecała do kupna :P dlatego ja brałem ten pakiet największy ze wszystkim. Jakoś 5 stówek mnie to kosztowało.

~baskaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-01 | 23:50

Moim zdaniem [url=http://auta-firmowe.pl/leasing-smartplan/]leasing samochodu[/url] jest świetną opcją :)

~LadneFlegi_pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-20 | 11:41

Akurat jeżeli chodzi o sprawdzenie auta przed zakupem to w samym Wrocławiu masz co najmniej kilka dobrych firm które właśnie tym się zajmują, wystarczy poszukać, ewentualnie tutaj na forum też znajdziesz kilka dobrych adresów.

Sklep-Kia_pl

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-11 | 14:57

Minęło już trochę czasu, wiec jeżeli wątek jest nadal aktualny i zaglądasz na forum to koniecznie daj znać na jakie auto ostatecznie padł wybór oraz czy jesteś zadowolony z zakupu, czekamy na Twoją odpowiedź.

www.Sklep-Kia.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018