mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Autotesto przy zakupie auta

~rajderM

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-27 | 11:54

Czy braliście kiedyś przy zakupie auta autotesto? Jeśli tak, to możecie napisać, który pakiet wybieraliście? Ja waham się właśnie między pakietem standard a prestige. Opłaca się dopłacić tą stówkę za ten najlepszy pakiet?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~macmac

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-27 | 12:55

ile kosztuje auto, które Cię interesuje? Bo jak mało, to nie opłaca się wywalać dużo kasy na przegląd. Brałbym najtańszy pakiet jaki można.

~Adrian

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-28 | 11:48

o widzisz, a ja uważam wręcz przeciwnie niż macmac. Jesli i tak sprawdzasz samochód z autotesto, to 100zł moim zdaniem nie zrobi Ci różnicy. A wtedy raport będziesz miał dokładniejszy, z większą ilością informacji. Ja 2 razy korzystałem z autotesto i za każdym razem brałem opcję prestige. I tam masz sprawdzane wszystko: faktyczny stan auta + podwozie + badanie komputerem diagnostycznym. Nie chciałem kupować kota w worku.

~gość

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-29 | 12:10

a o co chodzi z tymi pakietami?czym one się różnią? tak z ciekawości pytam, bo po wakacjach planuję zakup auta i może też będę potrzebował sprawdzić.

~Adrian

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-29 | 13:17

Tutaj masz więcej o raportach https://www.autotesto.pl/rodzaje-raportow/

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018