mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Planuje zakup kombi, pomóżcie :-)

bzyq

Nowicjusz

bzyq

Miasto: Gorlice

Auto: Renault Clio

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-31 | 16:03

Witam, szukam porady:n Planuję zmianę samochodu na jakieś KOMBI,budżet do 15-16k, benzyna (chcę zagazować), rocznik pow. 2006r. (najlepiej)nPoj. Silnika ok. 1.6 (nie mam za wiele zniżek OC)nZależy mi w głównym stopniu na niezawodności układu napędowego, dostępności i przyzwoitej ceny zamienników części.nMam świadomość że trafiają się różne używki tych samych modeli, raz lepszy raz gorszy,nnMoje typy to:n1) Renault Megane II 1.6 16Vn2) Ford Focus MK2n3) Peugeot 407 SW#nAle nie upieram się przy tych modelach nnProszę o porady i opinie bo sam nie znam się najlepiej na motoryzacji a chciałbym aby autko posłużyło mi dłuższy czas bez droższych usterek (bo na pewno jakieś zawsze się znajdą)nZastanawiam się też czy szukać auta z niemiec czy Polaka?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Toyota Aygo

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-04 | 11:25

Jeżeli masz swoje typy proponuję na oględziny zabrać ze sobą rzeczoznawcę motoryzacyjnego wiadomo zapłacić trzeba będzie jemu lub kolegę mechanika blacharz.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017