mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Jaki SUV z rocznika 2017 wybrać?

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-08 | 12:19

Hej, szukam nowego auta i zastanawiam się nad zakupem SUV-a ponieważ teraz trwają wyprzedaże roczników. Może polecicie mi jakiś salon w Warszawie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

motoman5521

Młodszy motomaniak

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-09 | 09:29

No to może coś od Hondy jak CR-V? Piękne auto, wygodne i świetnie jeździ się nim na trasie, a pewnie jeszcze można złapać dobre warunki na wyprzedaży w jakimś salonie w Warszawie :)

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-11 | 15:47

Wiadomo, ze japońska motoryzacja nadal utrzymuje wysoki poziom i jeżeli chodzi o wybór modeli od Hondy to sprawdź ofertę salonu HondaPlaza i też gdzieś na forum czytałem, że mają bardzo dobre ceny na wyprzedaży rocznika to może się zdecydujesz np. na CR-V

marko1

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-11 | 17:12

Wita,
polecam artykuł http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22179658,jakie-suv-y-wybieraja-polacy-mamy-odpowiedz.html

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-14 | 14:00

A rzeczywiście jeszcze trwa wyprzedaż, może sam sprawdzę w weekend co tam HondaPlaza przygotowała jak już tak zachęcacie. Może i dla żony czegoś nowego poszukam od razu.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-26 | 09:53

Dobrze, że jeszcze trwa u nich wyprzedaż rocznika, bo trochę późno się zorientowałem i rzeczywiście chciałbym sprawdzić model CR-V jeszcze nim nie jeździłem, ale pod względem pakowności i wyglądu prezentuje się naprawdę ciekawie.

~Mirosł

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-04 | 12:58

Toyota RAV 4 - świetne i komfortowe auto. Kupiłem własnie z miesiac temu w salonie Carolina Toyota Włochy. Prowadzi się full wypas

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018