mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Regeneracja reflektorów - kogo wybrać?

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-23 | 08:32

Cześć,nPotrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru miejsca, gdzie mógłbym zrobić regenerację reflektorów w Krakowie bądź okolicy. Ostatnio zauważyłem, że już nie wygląda to zbyt dobrze (przydałoby się także wyczyścić lampy od środka). Pomożecie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-23 | 23:36

I to jest dobre pytanie, bo szczerze mówiąc to nie słyszałem o żadnym dobrym warsztacie jeszcze i chętnie poznałbym recenzje osób z większym doświadczeniem w tym temacie.

motoman5521

Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-26 | 00:57

Wiesz co ja byłem z reflektorami u http://www.reflektory.autogamma.pl i śmiało moge Ci ich polecić ze względu na dobre ceny i świetne realizacje. Mają dość szeroki zakres usług i tez nie wiem do końca co trzeba zrobić w Twoim przypadku, natomiast oni na miejscu już Ci dokładnie powiedzą. Po wykonanej regenracji zobaczysz jak dobrze wyglądały kiedyś twoje lampy (sam byłem bardzo zdziwiony) :)

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-05-06 | 17:43

U mnie również pojawił się problem z działaniem reflektorów, na początku myślałem że to wina zbyt słabych żarówek, jednak pomimo dwóch zmian efekt był niezadowalający. Na szczęście z polecenia znajomych trafiłem na AutoGamma. Poszukałem chwile jeszcze dodatkowych opinii oraz ich strony internetowej w sieci. Ich pracownicy spisali się naprawdę dobrze. Realizacja poszła dość szybko i bez większych problemów. Mój Opel H po regeneracji wyglądał nie tylko lepiej ale jazda nocą jest dużo bezpieczniejsza

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018