mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Jaki samochód wybrać dla 5-osobowej rodziny?

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-25 | 20:59

Cześć,nChciałem zapytać Was jaki model auta warto wybrać? Zaznaczam, że mieszkamy również 30km od miasta, także zimą przydałoby się wyższe auto i o sporym bagażniku. Pozdrawiam :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-26 | 11:42

Ja poszedłbym raczej w kierunku SUV-a szczególnie, że mieszkacie za miastem a do tego przy trójce dzieci warto też mieć większy bagażnik i jednak trochę więcej miejsca z tyłu :)

motoman5521

Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-29 | 09:29

Może Honda CR-V a najlepiej będzie jeżeli po prostu odwiedzisz salon i będziesz mógł również go sprawdzić na jeździe próbnej i porozmawiać ze specjalistą. Ze swojej strony mogę polecić Ci HondaPlaza w Warszawie. Mają fajnie przygotowaną również ofertę aut używanych, które są sprawdzone pod każdym względem prawnym, technicznym i blacharskim.

~Mat

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-03 | 11:25

Może RAV4, brat kupił i sobie chwalił. A i jak w 5 chłopa jechaliśmy w góry świętować kawalerski znajomego to nie było problemu wysiedzieć pare godzin w aucie. Także miejsce dla dzieciaków będziesz miał na pewno :)

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-03 | 12:42

Też fajna propozycja :) Ja jestem jak najbardziej również za wyborem czegoś większego, ponieważ dopiero jak się przesiadłem do SUV-a poczułem wygodę i komfort dłuższej jazdy. A CR-V również pod względem designu prezentuje się dostojnie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018