mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy

~Łukasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-14 | 08:21

Szafa garażowa to świetny pomysł na zagospodarowanie i uprzątnięcie niewykorzystanej przestrzeni na miejscu garażowym. Sam skorzystałem w oferty firmy Szafy Garażowe i jestem zadowolony.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Łukasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-14 | 08:22

Szafygarazowe.pl - chyba link się uciął

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-23 | 17:36

Pomysł ciekawy, ale nie wolno korzystać z miejsca postojowego niezgodnie z jego przeznaczeniem. Wszystko zależy od tego, co mówi akt notarialny. Jeżeli nabyliśmy prawo do "korzystania z miejsca postojowego" wydzielonego z garażu wielostanowiskowego, to mamy prawo tam postawić pojazd i parkować. Garaż jest współwłasnością wszystkich jego współwłaścicieli, a my mamy wyłączne prawo do korzystania z wydzielonego w nim miejsca postojowego. Niestety nie mamy prawa go przerobić szafę, komórkę, magazyn czy lokal o innym przeznaczeniu.

~tomi

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-25 | 17:55

Dobrze, że ja nie mam takiego problemu na razie, bo wypożyczam samochody, najpierw chce przetestować jaki model najbardziej mi pasuje, a znalazłem też dobrą firmę z Wrocławia https://speedrental24.pl/ gdzie nie wydaje na to miniona monet.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018