mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Napraw skrzyni biegów w ciężarówce Auto Józefów?

Grzegorz33

Nowicjusz

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-13 | 07:53

Cześć, muszę nie długo zrobić skrzynie biegów w ciężarówce. Jaki warsztat możecie mi polecić i czy macie jakieś doświadczenie z Auto Józefów?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Nowicjusz

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-17 | 09:01

Witam, akurat dość dobrze trafiłeś bo sam nie tak dawno byłem u nich z robotą skrzyni biegów i kilku moich znajomych już zaliczyło ten warsztat. Robią bardzo dobrze i terminowo. Z każdą skrzynia biegów chyba potrafią sobie poradzić. Nic nie uszkodzili przy wyjmowaniu i montażu. Trzymają się terminów, bo po 4 dniach mogłem już odebrać gotowe auto do jazdy. Pełna profeska!

motoman5521

Młodszy motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-19 | 10:46

Jak najbardziej Auto Józefów jest dobrym wyborem. Ja w przypadku 2 letniego busa Vivaro miałem straszny problemze skrzynia, sporo warsztatów mówiło że trzeba wymieniac cała skrzynie. Znajomy jednak polecił mi abym podjechał do nich. Tak zrobiłem, umówiłem się na sprawdzenie. Właściciel powiedział, że wszystko da się zrobić tylko musze poczekać niecały tydzień. Zaskoczyli mnie, zgodziłem się i na umowiony dzień poszedłem odebrać samochód. Wszystko zostało zrobione jeżdze już 8 miesięcy i nie zapowiada się na problemy. Co do ceny to sami sie przekonacie, że jest dobrze ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017