mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Napraw skrzyni biegów w ciężarówce Auto Józefów?

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-13 | 07:53

Cześć, muszę nie długo zrobić skrzynie biegów w ciężarówce. Jaki warsztat możecie mi polecić i czy macie jakieś doświadczenie z Auto Józefów?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-17 | 09:01

Witam, akurat dość dobrze trafiłeś bo sam nie tak dawno byłem u nich z robotą skrzyni biegów i kilku moich znajomych już zaliczyło ten warsztat. Robią bardzo dobrze i terminowo. Z każdą skrzynia biegów chyba potrafią sobie poradzić. Nic nie uszkodzili przy wyjmowaniu i montażu. Trzymają się terminów, bo po 4 dniach mogłem już odebrać gotowe auto do jazdy. Pełna profeska!

motoman5521

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-19 | 10:46

Jak najbardziej Auto Józefów jest dobrym wyborem. Ja w przypadku 2 letniego busa Vivaro miałem straszny problemze skrzynia, sporo warsztatów mówiło że trzeba wymieniac cała skrzynie. Znajomy jednak polecił mi abym podjechał do nich. Tak zrobiłem, umówiłem się na sprawdzenie. Właściciel powiedział, że wszystko da się zrobić tylko musze poczekać niecały tydzień. Zaskoczyli mnie, zgodziłem się i na umowiony dzień poszedłem odebrać samochód. Wszystko zostało zrobione jeżdze już 8 miesięcy i nie zapowiada się na problemy. Co do ceny to sami sie przekonacie, że jest dobrze ;)

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-27 | 08:34

Jedni z najlepszych specjalistów od skrzyni biegów, którzy radzą sobie ze wszystkimi problemami. Również robili mi skrzynie automatyczne w dwóch wózkach widłowych. Jeżeli coś się dzieje niepokojącego w tym temacie to od razu dzwonię do Auto Józefów. Chłopaki terminowi, fachowi i naprawy robią w bardzo konkurenycjnych cenach. Moim zdaniem ( i widzę, że nie tylko moim), warto sę do nich zgłosiić z tego typu problemem!

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-06 | 10:43

Zgadzam się z Wami, co do jakości pracy w Auto Józefów. Porządnie zrobiona skrzynia biegów w dobrej cenie jak na samochód ciężarowy ( u mnie Mercedes Sprinter ) i do tego z roczną gwarancją na rok bez limitu kilometrów jest tego potwierdzeniem

piotr991

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-22 | 22:18

W przypadku napraw i serwisu automatycznych skrzyń w stolicy i okolicach moim zdaniem Auto Jozefów znacząco się wyróżnia. Jako nieliczni radzą sobie z każdym problemem do tego trzymają się wyznaczonych terminów i również nie musiałem się przejmować jeżeli chodzi o poszukiwanie elementów do wymiany. Wszystkim się zajmują. Do tego z dobrą ceną i pewną gwarancją na rok.

Blazej441

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-07 | 10:52

I jak juz zdecydowałeś się na konkretny serwis oraz czy jest to Auto Józefów? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo zaczynam widziec małe problemy z moją skrzynią. Dobry znajomy polecił mi ich serwis jednak chciałbym dodatkowo również dowiedzieć się jak było w Twoim przypadku jeżeli oczywiście skorzystałeś :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018