mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Automatyczna skrzynia - wózek widłowy

motoman5521

Młodszy motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-13 | 20:27

Chciałem zapytać osoby, które mają wózki widłowe w swojej działalności, czy ktos miał problem ze skrzynią biegów? A jeżeli tak to w jakim serwisie rozwiązali Wam ten problem?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-15 | 13:53

Hmm no tutaj lepiej rzeczywiście uważać, bo możesz mieć spore problemy jak całkiem padnie. Miałem kiedyś z tym problem i nie była to miła sytuacja ze względu na długość naprawy i wysokie koszty wstawienia nowej skrzyni :/

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-21 | 09:37

Z tego co mi się wydaje to w serwisie Auto Józefów również zajmują się automatycznymi skrzyniami w wózkach widłowych. Jak szukałem informacji na ich stronie www. czy zajmują się nimi również w przypadku aut ciężarowych, to o wózkach również była informacja. Ogólnie moge powiedziec, ze to bardzo dobra ekipa fachowców i zapewniają darmowe holowanie do 50km.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-28 | 11:32

W Auto jozefow radzą sobie z każdego rodzaju skrzyniami automatycznymi nawet wspomnianymi z wózków widłowych, dźwigów, busów itd. Masz zagwarantowane holowanie oraz na wykonaną naprawę dają roczną pisemną gwarancję bez limitu zrobionych kilometrów. Moim zdaniem jest to takie potwierdze tego, że są pewni jakości swojej pracy.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-06 | 09:16

Zgadza się, byłem u nich na wymianie oleju w skrzyni automatycznej nie tak dawno i zrobili mi to od reki, jednak wcześniej pytałem znajomych którzy również mieli o nich dobre zdanie.Według mnie możesz na Nich postawić.

motoman5521

Młodszy motomaniak

motoman5521

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-03 | 10:20

Dzięki ogromne za wsparcie i porady! Fajnie, ze znalazł się jednak sprawdzony serwis przez tyle osób, bo wolałem jednak dłużej poszukać i mieć pewność że zostanie to wykonane poprawnie ponieważ taki sprzęt nie jest zbyt tani :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018