mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Ząbkowanie - zmora nowych opon

~aldik

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-06-18 | 09:01

czyli co, mam nie kupować dobrych aut i dobrych opon????? tak mam to rozumieć???

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~zvogel

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-06-20 | 18:01

Miałem taki przypadek. Wyząbkowały się 2 opony, które były w samochodzie zamontowane w momencie jego kupna. Reklamację złożyłem gdy miałem na liczniku 90 tys. km. Do reklamacji dołączyłem faktury świadczące o tym, że na zimę opony były zmieniane (2 zimy). Zdjęto mi cały komplet opon a ja zgodziłem się zakupić opony tej samej firmy z zastrzeżeniem, że w przypadku uznania reklamacji dostanę zwrot części kwoty za uszkodzone opony. Po 4 miesiącach poproszono mnie do serwisu gdzie przy kasie odebrałem 100% kwoty jaką wydałem na kpl opon w momencie składania reklamacji na te wyzabkowane. Tym sposobem w tej chwili mam przebieg 160 tys. km i opony, za które nic nie zapłaciłem. Warto reklamować. Oczywiście trzeba trafić w serwisie na człowieka od reklamacji, który zna się na swojej robocie. Mój był na tyle uparty, że dopiął swego.

~Forumowicz

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-06-24 | 11:15

No żeś zvogel wycwaniakował - dobrze się z tym musisz czuć że jeszcze się chwalisz.

~robin

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-06-24 | 16:06

a Ty Forumowicz co - zazdrościsz ? takie polaczkowe podejście - jak komuś jest dobrze - to znaczy, że złodziej i oszust ? przeczytaj może z większym zrozumieniem co napisał zvogel - przecież nie napisał, że robił awanturę i oczekiwał nie wiadomo czego - tylko, że grzecznie czekał na ew. odpowiedź i że może dostanie częściowy zwrot - a to, że dostał 100% zwrotu - to bardzo dobrze i świadczy to o zdrowym podejściu do klienta.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017