mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat A4Go

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-04 | 01:05

To są jakieś kpiny. Czy posiadacze ViaToll, czy ViaAuto, żeby z tego skorzystać, będą musieli kupić dodatkowo drugie urządzenie A4Go, umieścić je na szybie obok tamtych i będzie ono ważne tylko na odcinku A4 Katowice-Kraków. Jeżeli tak to będzie wyglądać, będzie to kolejnym polskim kuriozum drogowym, czyli po prostu kolejną drogową kompromitacją.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Małopolanin

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-05 | 14:28

To jest rozwiązanie bez sensu, jeżeli będę musiał stać w kolejce tych co płacą gotówką czy kartą. Powinny być osobne bramki i szybki przejazd jak w ViaToll. Co mi da oszczędność 20 sekund przy płaceniu, gdy będę musiał tkwić w kolejce 20 minut?

~sem

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-05 | 15:27

winiety tylko winiety - przykład Słowenia ,która kilka lat temu z manualnego poboru opłat wprowadziła winiety i kolejki znikły

~bax

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-05 | 18:44

Słowenię pamiętam- zapłaciłem za winietę 35 euro i przejechałem autostradą 8 km bo dalej była w remoncie.
Szał:)

~JJ

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-07 | 21:53

Zgadzam się - tylko winietki. A Słowenia to najlepszy przykład naprawienia błędów w tej dziedzinie

Bielart_pl

Młodszy motomaniak

Miasto: Wrocław

Auto: Audi A6

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-16 | 14:08

Co do tego również nie mam żadnych wątpliwości, akurat autostrady w Polsce należą do najdroższych w Europie, a winietki w znaczny sposób pomogły by rozładować korki, więc to rozwiązanie ma same plusy.

Moszybki

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Mazda MX-5

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-19 | 11:07

Jak ktoś regularnie jeździ autostradą, to kupi winietę, jeżeli np. raz na 3 miesiące, to co wtedy? Po co mu winieta (zwłaszcza droga)? Jeżeli są bramki, to pojedzie autostradą, bo zapłaci za jeden przejazd, a przy winietach pewnie poszuka innej drogi, albo jak wielu cwaniaków spróbuje "przemknąć" bez winiety. I co wtedy? Nie ma pieniędzy na autostrady, lokalne drogi zatłoczone. Niestety trzeba nowocześniejszego rozwiązania.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018