mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Jotgie

Starszy motomaniak

Miasto: Złotów

Auto: Hummer H3

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-10 | 06:29

Lepiej coś zrobić od strony wschodniej. Jechać DK14 od Strykowa do centrum Łodzi to horror i karma dla policji! Właściwie prawie cały czas ograniczenia prędkości, których mało kto przestrzega! A jak przestrzega to jest kiepem! O stanie nawierzchni nawet nie wspomnę! Nie dużo lepiej jest od Nowosolnej. nReasumując, dojazd do Łodzi od A1 ze strony północnej jest tragedią!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-12 | 19:08

Ten portal, to jednak obecnie czyste kpiny. Co to za informacja??? Jedno zdanie???!!!??? Po prawie czteromiesięcznej nieobecności!!!???!!! Powtórzę mniej więcej to, co pisałem w ostatnim poście do poprzedniego artykułu. Notabene poprzedni artykuł ukazał się 15.01.2017 r., a mój ostatni komentarz do niego 15.03.2017 r. (a tu, na portal "mojeauto.pl" w dziale "polskie drogi" naprawdę chyba nie ma po co już zaglądać, szkoda): Witam Wszystkich moich Rozmówców. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim (zarówno Tym, co się ze mną zgadzali, jak i Tym, co się ze mną nie zgadzali) za wspólne internetowe spędzenie wielu lat i zapraszam Wszystkich do dyskusji na portal "www.conadrogach.pl", gdzie od 15 marca b.r. zacząłem regularnie zamieszczać swoje posty.

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-13 | 00:32

Małe sprostowanie: dokładnie to poprzedni artykuł ukazał się 14 stycznia b.r., a nie 15 stycznia. Nie zmienia to oczywiście faktu, że tutaj niestety nie ma właściwie już po co zaglądać i jeszcze raz wszystkich zachęcam do śledzenia wydarzeń drogowych na www.conadrogach.pl.

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-19 | 17:35

Ten portal robi rzeczy coraz "ciekawsze". Najpierw przez prawie cztery miesiące żadnej informacji, absolutna cisza. Potem w dniu 09.05.2017 r. ukazuje się "artykuł" dosłownie taki, cytuję: " W Konstantynowie Łódzkim powołano do życia stowarzyszenie „Tak dla S14”, którego zadaniem będzie wspieranie inwestycji w ramach drogi ekspresowej, która będzie tzw. zachodnią obwodnicą Łodzi". Koniec cytatu i...ARTYKUŁU!!! W dniu dzisiejszym (19.05.2017 r.) zostało "doklejone" zdjęcie mapki i pozostała część artykułu. Czyli czarno na białym widać, że portal zszedł niestety na psy, a ja chętnych do śledzenia wydarzeń drogowych ponownie zapraszam na portal: www.conadrogach.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017