mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Obwodnica Ropczyc już za rok

~Ropczycanin26

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-08-30 | 19:47

Szkoda, że nikt tu nie napisał, że obwodnica jest budowana na siłę stroną południową by nie ominęła hotelu, stacji beznynowej i innych obiektów użyteczności publicznej, wiadomo interesy lokalnych biznesmenów są dla burmistrza Bujaka priorytetem. Niestey udało się mu przeforsować swoją irracjonalną wizję trasy obwodnicy, bo każdy o zdrowych zmysłach budowałby, może drożej i dłużej, ale po terenach równinnych i przemysłowych. Straszenie mieszkańców, że obwodnica stroną południową albo żanda przyniosło rezultaty, ciągłe wprowadzanie społeczności w błąd przyniosło skutek. Pozdrawiam.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Dam

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-08-31 | 12:45

A mnie sie bardzo podoba załączona mapka.
Komu jeszcze się podoba?

~Mieszko

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-02 | 20:24

Ta przebudowa drogi krajowej nr 4 jest na wypadek, gdyby na Euro nie zdążyli z autostradą do granicy z Ukrainą?

~arter1

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-05 | 08:00

Lepsza taka niz żeby budowąc inną następne 20 lat.

~AndyK:)

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-15 | 16:59

Witam! Wisz co "Ropczycanin26" jestem z okolic Ropczyc i pracuję w Ropczycach i znam problem obwodnicy i to dosyć dobrze i coś mi się wydaje że te Twoje wypowiedzi to wypowiedzi Pana Bodzianego....lub kogoś innego z opozycji działającej na przekór obecnemu Burmistrzowi... Żałosne!!!!!!! Pozdrawiam i mam nadzieję, że wreszcie trochu Ropczyce się odkorkują:):)

~Wiesław

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-04-25 | 16:55

Ropczycanin 26 ma rację. Średnio rozgarnięty człowiek po spojrzeniu na mapę wytyczyłby trasę od strony północnej. Chodzi tu tak i o przebieg E40, jak i ukształtowanie terenu oraz obecność zakładów przemysłowych. Niestety, w Ropczycach wieś tańczy, wieś śpiewa, wieś rządzi.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017