mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

S5 ? tylko na papierze?

~Janek Dubeltówka

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 08:17

Srać na ekologów i budować, sam te ptaki i robaki powybijam jak będzie trzeba to samo tyczy się ekodebili jak będą mieszać

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~franek dwururka

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 08:53

masz racje jestem za odstrzałem

~Piter arkebuz

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 09:22

Ja ja Absolut

~bart beretta

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 11:10

mogę razić w promieniu kilkudziesięciu km od Poznania, czyli tak mniej więcej do Gniezna w stronę Poznań - 3city i do Leszna w stronę Poznań - Wrocek. Ekociecie stay back!

~grz

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 12:07

Dwujezdniówka poznań-wrocław i nic więcej nie trzeba. Ale nie powstanie, nie ma co wierzyć w cuda.

~moja żona

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 13:18

raz jest za dużo niewydanych pieniędzy, raz ich brak..... qoorwa może by tych polityków zacząć rozliczać wreszcie......!!!!

~osskaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 13:26

do 2012 nie powstanie żaden sensowny odcinek S5, czyli taki, który połączy chociażby dwa średniej wielkości miasta na tej trasie Wrocław-Leszno-Poznań-Gniezno-Bydgoszcz-A1.
Możemy się założyć, że tak będzie.
W najgorszym przypadku A1 od Torunia do Łodzi też nie powstanie i nie będzie połączenia pomiędzy Gdańskiem, Poznaniem i Wrocławiem.

Tymczasem na stronie GDDKiA pełny optymizm i super grafiki, no pełen odlot

~astrolog

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 19:41

Mysle ze wreszcie przyszla pora, zeby rozpoczac ogolnonarodowa debate nad ekoterroryzmem. Ci chorzy, powaleni ludzie sa w tej chwili wiekszym zagrozeniem dla rozwoju Polski niz kiedys Samoobrona. Naprawde to juz szalenstwo. Jakakolwiek inwestycja - od razu sie pojawia banda tych idiotow, ktorzy podkrecaja biurokratow w Brukseli. Ale, niestety, Unia placi, Unia wymaga.

~Bartoszek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 20:29

Na początku byłem optymistą co do budowy dróg ale teraz co chwila jakieś problemy..... wk..... sie można na wszystko.

~smirnoff

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-17 | 23:09

Może wreszcie ktoś wytłumaczy tym ekodebilom, że jak chce się mieć drogi, to trzeba kawałek lasu wyciąć! Jak się nie podoba, to won na syberię, niech tam szukają chronionych gatunków. Blokują budowę obwodnicy warszawy z powodu JEDNEGO gniazda! Jeżeli to prawda, to wystarczy jeden odważny koleś z wiatrówką, żeby uratować obwodnice!

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017