mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Nie ma dróg ? jest czym się chwalić?

~romek

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 11:14

Podstawowy bład w sztuce Ministerstwo Infrastruktury oferuje słaby produkt czli ogólną ,goła ,koncepcje trasy wrysowana na mapę która nalezy dopiero przekuć w rozwiazania techniczne i pozwolenie na budowę.Widocznie takie podejsci opłaca się obu strona wszystkie papiery leza u wykonawcy tak na wszelki wypadek.Te Umowy jak pokazali na zdjeciu to teczka A4 z kilkoma kartkami Panowie moga spokojnie pic kawe przy zielonym stoliku z niepokojem wygladajac dziennikarzy czy nowych wyborów.Wykonawca po wygraniu kontraktu zaczyna kombinować jak wykonac tani projekt z uzgodnieniami czyli musi to trawac 1,5 roku, który pozwoli na wybudowanie trasy na umiarkowanych kosztach,najlepiej przy próbie obejscia Ochrony Srodowiska (Raspuda).Nadzór nad budowa najlepszy który zatrudnia dyletantów tak jak ten z A2 .No i budujemy 5 lat .Pan Grabarczyk sciga sie w podpisywaniu umów .Niech powie czy wie co robi i przestanie ciagle łapac sie za rece z tymi geszewciazami.W ogóle widze tego goscia w CNBC to taka audycja tvn dla biznesu ledwo słychac ten jego głosik .Dziennikarz zadaje mu pytania i odpowiada sam z kartki tak jakby jego głowny autor nie wiedział o co chodzi

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~bob budowniczy

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 11:20

podobnie jak i przygotowanie inwestycji (wykupy, lokalizacje) przez ten rząd zostaną wykorzystane przez kolejny. Nic nowego.

~inż.górik spec. szkód górniczych

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 14:55

Platformiane półgłówki tłumaczą się woficjalnym dokumencie ,że na A1 między Częstochową a Pyżowicami istnieją skrajne uwarunkowania budowlane /szkody górnicze i zurbanizowanie / i przesuwają termin budowy do roku 20014 !!! Oto szczyt dziadostwa panów 'specjalistów' spod znaku Donalda Tuska.

~mil1231@gazeta.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 17:26

Dopóki nie ruszy A2 Strykow- Konotopa nic z budową dróg tak naprawdę nie ruszy.

~osskaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 18:43

To w większości jest pic. A4 jest po prostu opóźniona, S22 to modernizacja jednopasmowej drogi, A1 to przesunięcie dawnego kontraktu do Torunia zablokowanego przez Polaczka. Reszta to jakieś ogryzki.
A1 do Łodzi, A2 do Warszawy i do Berlina i A4 do Ukrainy stoi, podobnie jak A18, która praktycznie jest już zrobiona, ale też nie można jej oficjalnie włączyć w system, bo brak jakiejś głupiej decyzji o przejściach dla zwierząt.
Ogólnie PR i propaganda. Pic na wodę!!!

~wlkp tylko lech

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 19:16

wy glupki z warszawy tak jak macie poje......nych ludzi tak stoi te wasze wojewodztwo przyklad; duzo by tu mowic ale ja przedstawie najwazniejsze wasza legia to dno nasz lech to zloto my mamy autostrade a2 expres s11 a wy nie macie nic zobaczcie nam miasto daje infrastrukture a wy nic nie macie nicccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Eberhardt_Mock

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-03 | 22:22

Ej ty wielkopolski przygłupie, przyjedź lepiej do Wro to odwiedzisz swoje bożyszcze Piotrusia R w mamrze. Wy tam w tym "kraju podziemnej pomarańczy" to macie tylko A2 z nikąd do nikąd i S11 z Poznania do Kórnika czyli też z nikąd do nikąd.

~Damian Śląsk

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-04 | 08:06

Do Kibola z Poznania,

chłopie , wywody jakbym czytał o "berliner ring". S11 to możecie dosłownie dojechać do "kórnika" (tak swoją drogą to 20km remontują od 2006 roku - porażka). A2 może będzie jak wymienią aswalt a wielki brat z ciemnej strony nocy dokończy projekt do granicy - może już z betonu. Więc nie pisz jakbyś mieszkał w Las Vegas.

~romek

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-04 | 08:28

Panowie spoko,bez prowokacji,kierujcie dyskusje w pozytywna stronę.Te animozje regionalne,pachną próba konfliktowaniania społeczenstaw w mysl hasła "dziel i rządz

~do wlkp.

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-04 | 12:21

Piotrek R. Piotrek R. Piotrek R. lallalalala - tak jak ten wasz cały lech, a wlasciwie to już amica, już wole Legie, przynajmniej jej kibole są konsekwetni aż do bólu...

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018