mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Kujawsko-Pomorskie: Pierwsza droga za pieniądze RPO

~romek

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-03-16 | 12:51

Jechałem droga z Ślesina do Gorzenia a nastepnie do Nakła ,droga wymaga gruntownego remontu szczególnie na odcinku który biegnie z stacji kolejowej Ślesin do Gorzenia.Sama stacja opuszczona okna zabite sklejką ,stacja ta jeszcze w latach 80 wygladała przyzwoicie.Ci okropni decydenci z PKP wygubili gro stacji na wznych szlakach zelaznychDroga była remontowana w latach 70 gdzie na istniejacy bruk połozono dywanik asfaltowy o szerokości 3m pozostałe 3m to grunt.Droga została zbudowana w chyb grubo przed 1900 rokiem napewno wymaga gruntownego remontu.Podobnie droga z Nakła do Kcyni chociaz tutaj prowadzone sa prace remontowe oraz z Kcyni do Szubina

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Dawid

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-03-20 | 18:31

Witam! Chciałbym uprzejmnie oświadczyć, że ulica łącząca Gorzeń-Ślesin w ubiegłym roku wyglądała już okropnie!!!W tym roku to już jest skandal!!! Coś strasznego, tą ulicą nie można jechać z prędkością większą niż 20km/h!!!! Dziura na dziurze, ale to jeszcze takie dziury, że z łatwością można urwać koło!!!Dziura co 3 metry!!Przecież prócz tej ulicy to innej nie ma, aby przedostać się ze Ślesina w strone Gorzenia!!! Czy ludzie odpowiedzialni za warunki ulic nie mają zamiaru coś robić w tym kierunku??!!Ta ulica wymaga kapitalnego remontu!!Weźcie się, bo aż wstyd!!Żeby chociarz połatali ładnie, a tu nic...Dzisiaj jak jechałem to przez jedną z glębszych dziur przytarłem podwoziem!!!!Wasze szczęście,że nic mi się nie stało przy aucie, bo odrazu będę ubiegał się o odszkodowanie!!!!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018