mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Wynajem aut

magoca

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: BMW Seria 5

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-24 | 22:48

Z reguły robi się to na wakacjach poza granicami naszego kraju albo jak nasze auto odmówi posłuszeństwa. Chciałbym znać wasze opinie na temat konkretnych firm. Wynajem osobówek nie należy do prostych biznesów a wciskanie ludziom samochodów w opłakanym stanie też nie jest zbyt fajne. Osobiście udało mi się znaleźć dobry samochód dopiero w 3-eciej firmie - do trzech razy sztuka…

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

e-Autoparts_pl

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-02 | 14:31

Wynajem auta chyba nie jest opłacalny z racji dosyć wysokich cen,prawda? Jeżeli możesz to przybliż szczegóły jak to wygląda w praktyce oraz z jakim wydatkiem trzeba się liczyć w kwestii wynajmu.

~Grzesiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-14 | 12:02

Polecam Przejażdżczki super szybkim KTM X-blow, Bmw M3 Audi R8 i inne, sprawdź na www.devil-cars.pl

baskaa

Nowicjusz

Auto: Toyota Corolla

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-11 | 14:29

A jakie są najlepsze firmy kurierskie?mnie potrzeba takiej niewielkiej firmy tylko na rynku krajowym tu link. Nie wiecie czy to dobra oferta?

miroslawmirek

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Alfa Romeo 156

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-24 | 14:35

Wynajem osobówki średniej klasy w warszawie to koszt około 120 zł. Sam wypożyczałem kilka razy samochód w różnych celach i zwykle były to auta dość świeże rocznikowo ponoć serwisowane regularnie.

~piotrsek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-12 | 16:54

ja wypożyczalłem w carnet, nawet ponizej 100 mozna wynajac u nich auto, maja oddzialy w roznych miastach, mozna zobaczyc: http://carnet.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/

Wieszal

Starszy motomaniak

Miasto: Nowy Targ

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-17 | 14:06

Istnieje wiele firm zajmujących się wynajem aut w Szczecinie polecić mogę Polmorent firmę należącą do Grupy Polmozbyt. Samochody mają w bardzo dobrym stanie no i ceny są przystępne. Z resztą jak będziesz chciał to sam ocenisz (http://polmorent.pl/)

marszalek12

Nowicjusz

Miasto: Jelenia Góra

Auto: Opel Vectra

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-17 | 15:23

A ktoś korzystał z abtrans? słyszałem dobre opinie w SZczecinie

e-Wycieraczki_pl

Starszy motomaniak

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-24 | 11:48

Moim zdaniem wynajem aut jest całkowicie nieopłacalny bo stawki są dosyć wysokie,a poza tym należy też spełnić cały szereg czesto absurdalnych warunków i wymagań.

e-Wycieraczki.pl

Atticar.eu

Nowicjusz

Miasto: Świdnica

Auto: Citroen C4

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-05 | 14:14

Nie do końca racja,wynajem auta jest opłacalny o ile trafisz na firmę która oferuje rozsądne ceny i minimum formalności,a do takich z pewnością należy Atticar.eu zapraszamy:)

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018