mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Mechanika Pojazdowa Wawer - Tani i dobry mechanik

mechanikawawer

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-26 | 13:31

WitamnnCzy szukasz dobrego i taniego mechanika w Warszawie? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. nPosiadamy wieloletnie doświadczenie w mechanice samochodowej, nasze usługi wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie, aby klient wyjechał od nas w pełni zadowolony:nnNasza oferta to:n- Wymiana olejun- Zawieszenian- Hamulcen- przeglądy bieżącen- sprzęgłan- skrzynie biegówn- i wiele więcej. nnSkontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytanie!nAdres: Wodniaków 9A WarszawanTelefon: 515 916 404nEmail: mechanikamielcarz@gmail.comnwww: www.mechanika-wawer.plnnPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00nnnnSerdecznie zapraszamy do współpracy.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mela

Nowicjusz

Auto: Renault Megane

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-29 | 20:49

W Wawie mechanika sprawdzonego już mam:) Bardziej interesuje mnie jak znaleźć dobry warsztat kiedy mi się auto zepsuje poza miastem, np. gdzieś w drodze do rodziców (na drugi koniec Polski) czy w drodze na wakacje.

Mela

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-02 | 13:43

A czy ktoś z Was korzystał z czegoś takiego jak wyszukiwarka? Wyszukiwarka warsztatów samochodowych?

~totus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-09 | 22:23

Ja anwet z dwóch ale polecam raczej mi.eu, bo tu poza lokalizacją i możliwością od razu umówienia wizyty, są wiarygodne opinie klientów. A teraz jeszcze trwa konkursna opinie, najbardziej pomocne mają być nagrodone np. zestawem opon.

Mela

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-10 | 22:17

O, dobrze to brzmi:) Dzięki za podpowiedź. Na pewno sobie sprawdzę. Opcja czegoś do wygrania też kusi ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018