mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Marka premium serwis poznań

motoman5521

Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-10 | 18:50

Witam! Jaki warsztat w Poznaniu jesteście w stanie polecić dla nowszych modeli samochodów, aby jednak robota była zrobiona na pewno na wysokim poziomie ?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Gradek22

Nowicjusz

Miasto: Poznań

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-12 | 10:25

Według mnie jednym z lepszych na pewno jest Auto Centrum Baranowski. Terminowość, miła obsługa i robią dobrą robotę z możliwością otrzymania gwarancji na usługę i częsci. Możesz zadzwonić do nich po wycenę naprawy jak już wiesz co się tam w samochodzie dzieje

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-15 | 11:50

No autoryzowany, ale wiadomo jak tam jest z cenami. W tym serwisie o którym pisze Radek słyszałem dobre opinie, a że niedługo czeka mnie wymiana klocków, więc podjadę do nich to zrobić i sprawdzi się od razu czy dobre miejsce.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-24 | 11:28

Przy lepszych samochodach lepiej jednak nie ryzykować i nie iść całkowicie po kosztach. Dlatego moioimzdaniem w tym serwisie (a mam juz troche z nimi doświadczenia) dobrze o niego zadbają. Mechanicy klasowi, w Poznaniu wyróżniaja się zdecydowanie jakością.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-22 | 20:07

Szczególnie jeżeli u kogoś trzeba zająć się rozrządem. Ja miałem z nim problem w BMW X1 N47 i gdyby nie oni to musiałbym na prawdę srogo przepłacić o aso już nic nie wspominając. Na szczęście tutaj zrobili mi na oryginalnych częściach i do tego z gwarancją. W Poznaniu tylko oni Was uratują przy tym silniku ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018