mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

BMW z komisu czy od dealera ?

malinek30

Nowicjusz

Miasto: Gdynia

Auto: BMW Seria 6

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-06-14 | 17:40

Witam , rozglądam się za bmw 3 do 60 tysi. Przyznam że kwota nie jest dla mnie mała i do tematu podchodzę poważnie. Komisy swoją sławę mają nie bez powodu a dealerzy oferują ceny nieziemskie, zakup od nich zdaje się być pewniejszy pod względem stanu technicznego. Ktoś jednak przekonywał mnie ostatnio że to gorsi oszuści niż handlarze (bez urazy) . Czy macie jakieś opinie lub rady w tej kwestii ?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~darekmm

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-06-16 | 10:45

Nie ma reguły, nieudane transakcje mają miejsce wszędzie, ale jeśli na prawdę chcesz zminimalizować ryzyko, dealer jest pewniejszy. Dlatego że dealer przywiązuję większą wagę do historii samochodu i gwarantują za nią odpowiednimi dokumentami. Takie samochody przechodzą przegląd w autoryzowanej stacji obsługi, która najczęściej działa przy salonie. Jeśli chodzi oceny to wiesz mi, że koniec, końców wyjdziesz na tym lepiej niż na aucie niewiadomego pochodzenia. Odwiedź stronę BMW-Zdunek bo oni cieszą się dobrą opinią.

Roach

Młodszy motomaniak

Miasto: Sochaczew

Auto: Mitsubishi Lancer

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-06-19 | 09:07

Wiadome jest że ceny u dealerów są najwyższe, ale lepiej skorzystać z ich oferty. Całkiem możliwe że dadzą Ci jakiś upust, chociaż to nie jest pewne. Handlarz stosuje się do zasady, że trzeba sprzedać za wszelką cenę więc próźno szukać dobrych ofert w komisach.

~Gość

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-06-27 | 13:59

Popieram że Zdunek to pewniak, nie idą na ilość sprzedanych sztuk tylko na jakość.

MotoLedy_pl

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-15 | 11:45

Jeśli kupisz auto od dilera to masz zdecydowanie większą szanse na to, że będzie ono zadbane i nie zostaną ukryte żądne naprawy, w komisie natomiast nigdy nie masz takiej pewności, więc wybór jest prosty.

MotoLedy.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018