mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Akumulatory spod Częstochowy

~akufan

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-11 | 17:44

i tak Najlepszy jest AUTOPART

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~akufan

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-11 | 17:45

HELLO

~Krakusek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-30 | 18:42

Akumularory delikanie mówiąc średnie, żeby nie powiedzieć, że tandetnie - ale to da się jeszcze zrozumieć, wiadomo cena.Jednak najgorsze jest to, że gwarancja to fikcja, nie znam osobiście nikogo komu by uznali.Zawsze jest wina użytkownika - nieprawidłowa eksploatacia!!!! Taki przykłag; po wysłaniu akumulatora, który po 4 dnia stania samochodu nie pali, akumulator wraca z opinia w pełni sprawny.No to idę do firmy zeby mi sprawdzili i co wychodzi na przyżądzie???(dodam, iż producentem tego przyrządu jest ta sama firma co akumulatora czyli LOXA)---WYMIEŃ AKUMULATOR!!!!.Przy okazji w serwisie(o dziwo gratis) tym samym przyrządem sprawdzili mi ladowanie i rozruch - wszystko wporządku.No więc nie pozostało mi nic innego jak znów go odesłać.Po 2 tygodniach wrócił i co????REKLAMACJA ODŻUCONA!!!!!!!!!!!!OPAD MASY!!!!!!!!!!!!No i to już jest kpina.Akumulator miał 6 miesiecy, miesiąc w serwisie i ......., szkoda słów.
Jaki morał???? Omijać to dziadostwo z daleka, lepiej dołożyć i kupić jakąś starą sprawdzona centrę.
Pozdrawiam

~AKUMULATOROWY

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-10 | 14:03

WITAM, A DLACZEGO KOLEGA PISZE ZE FIRMA TANDETNA? PROWADZE FIRMA TRANSPORTOWA , MAM 16 SAMOCHODÓW I 10 Z NICH JEZDZI NA LOXIE JUZ DRUGI ROK .ZRESZTA W TRASY NA WSCHÓD GDZIE JAK WIADOMO I ZIMA JEST TROCHE INNA .NIE MAM ZLEJ OPINI OD KIEROWCÓW NA TEMAT TYCH BATERYJEK.DODAM ZE SA TROSZKE DOCIAZONE: WEBASTO ,WINDY ELEKTRYCZNE, AGREGATY.PRADU NA PEWNO POTRZEBUJA SPORO I NA PRAWDE NIE MAM PROBLEMU.

~uzytkownik

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-03-25 | 13:59

Witam. Używam aku loxa juz 3 rok w moim golfie III 1.9 TDI. Bez zarzutu nawet tej zimy przy - 20 stopniach auto paliło bez problemów. Ostatnio byłem w serwisie gdzie kupiłem żeby go sprawdzic po zimie, tester wskazał tylko o 50A mniej prądu rozruchowego niż na etykiecie.
Polecam wszystkim znajomym te aku.

~JA

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-03-26 | 13:41

równiez polecam każdemu te akumulatory, a Pan który miał tyle problemów niech może lepiej sobie sprawdzi instalację w samochodzie. Jasne jest, że jeżeli aku ma opad masy to ma niski prąd rozruchu i tester pokaże żeby aku wymienić (opad masy nie jest wadą fabryczną więc nikt nie uzna takiej reklamacji). POLECAM

~busownik

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-07-14 | 18:12

Witam
Prowadze przewóz osób ( kilkanascie busów) w małopolsce, zakupiłem od 2006 roku jakieś 30 akumulatorów od 74 do 120Ah.Patrząc obiektywnie żaden nie wytzymał 2 lat, średnio od 6do 18 miesięcy i wydaję mi się iż jest to troszeczkę za mało.Co do gwarancji to lepiej się nie wypowiadać, rozpatrywanie około 30 dni( o zastępczym nie ma mowy), i na 15 oddanych uznali........1!!!( jeden)!!!!! Podobne zdanie maja koledzy z branży, i proszę mi nie mowić,że instalacja zła czy akumulator nieużywany, ludzie te samochody robią po 500km dziennie.
Obecnie przeszedlem na inna firmę i jest zdecydowanie lepiej, przede wszytkim błyskawiczna obługa i akumulator zastępczy tym samym dniu, no i przez 12 miesięcy zaden jeszcze nie padł.

~wojtek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-08-04 | 19:00

Chyba najgorsze akumulatory na rynku... nie polecam.

~Jola

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-08-09 | 18:04

Totalna tandeta w mojej skodzie felicji po roku odmówił posłuszeństwa, gwarancja podobnie jak w innych przypadkach nie uznana.

~malczan

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-08-12 | 19:09

Mnie również gwarancji nie uznano, jeżeli tak dłuzej bedą traktować klientów to długo nie pociągną.

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018