mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

10 sposobów na tańsze AC

~Lalek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-10 | 06:32

świetny artykuł pisany dla pisania. Idąc tokiem rozumowania autora pomyślmy ile wyniosłoby AC gdybyśmy pozbyli się samochodu?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Borgir

Nowicjusz

Miasto: Olkusz

Auto: Opel Astra

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-10 | 19:32

11. Zamiast opłacać AC, odkładamy równowartość składki na swoje konto, w razie potrzeby wypłacalność 100%. Bez żebrania w TU, bez amortyzacji, wykrętów, tracenia nerwów - i bez poczucia że ktoś Cię robi w przyrodzenie męskie.

~Zniżki w Liberty Direct na AC

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-14 | 11:43

Czy korzystał ktoś z dodatkowych zniżek na AC w Liberty Direct? Liberty Direct instrukcja
Ciekawią mnie opinie w tym temacie ludzi, którzy korzystali z tego typu rozwiązania.

darios

Nowicjusz

Miasto: Świdnica

Auto: Citroen C5

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-29 | 08:37

@Borgir - to działa tylko w niektórych przypadkach, a co jeśli auto Ci ukradną? Nie zdążysz odłożyć wystarczająco dużo.
Na pewno trzeba bardzo dobrze porównywać oferty firm ubezpieczeniowych. Ja już dawno przestałem chodzić do stacjonarnych ubezpieczycieli i szukam czegoś przez internet. Jest taniej niż w agencjach ubezpieczeniowych. Składkę można obliczyć np. poprzez ten internetowy kalkulator AC
Poza tym w internecie jest też sporo porównywarek, które pokażą, gdzie w danym momencie można wykupić najtańszą polisę. Oczywiście ważne są też opinie o ubezpieczycielu :)

~EKateryna

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-09 | 12:46

Ja korzystałam z tych kodów promocyjnych I dostałam 100 zł zniżki na pakiet OC I AC. Acha I dostałam jeszcze 5 % dodatkowo, że przez internet zakupiłam

~Graża

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-19 | 13:49

Znajoma korzystała i dostała 100 zł mniej na OC i AC, a że płaciła kartą to jeszcze dali jej - 5%. Chwaliła sobie, więc może warto spróbować.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018