mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Polak potrafi, czyli luksusowa pomoc drogowa

~auto traf

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-12 | 12:21

Dziwne ,że jeszcze z tym procederem się nic nie dzieje w postaci zatamowania tego jawnego nabijania w butelkę budżetu państwa .Nie ma się co dziwić Polak zawsze da radę .A potem narzekamy ,że inni nas opisują jako cwaniacy .

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~robo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-12 | 13:45

a ja nie kumam czego innego, to te auta nie muszą być dostosowane do standardów pomocy drogowej? jakiś kogut, napisy na nadwoziu, nie wiem co jeszcze.... i czy takie ferrari, porche czy inny Aston jeździ potem tak przerobiony???

~ehrhrerh

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-12 | 14:49

No i bardzo dobrze. Rostkowski mniej dostanie, więcej zostanie w Polsce dla Polaków :) i tak ma być, a jak Vincentowi się nie podoba zawsze może wrócić na wyspy....

~???

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-12 | 21:13

~ehrhrerh - nie wiem ile lat masz ale twoja wypowiedź wskazuje na jakieś 15(nie obrażając gimnazjalistów).Ów cwaniak nie okrada p.Rostowskiego tylko Ciebie , Mnie i resztę z 38 mln rodaków. Popatrz na naszych sąsiadów za bałtyku gdzie podatki są dość wysokie ale cała reszta jest całkowicie darmowa.A u nas iluzja darmowej edukacji , darmowej służby zdrowia i polityki prorodzinnej . Dopóki w polakach nie zaginie socjalistyczne kombinowanie, będziemy krajem "para"normalnym ,pełnym "para"rolników(co to roli nigdy nie widzieli) i tp"para"... oraz "para"pomocy drogowych .

~lolo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-14 | 11:36

Wystarczy banki o markety uczciwie opodatkować i wystarczyłoby na edukację.

~Lolek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-16 | 18:32

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo rusza niektórych niepłacenie tej akcyzy i vat-u. Przecież gościu jak sprowadza auto za kilkaset tyś furę, to daje zarobić i importerom, mechanikom itp.
Niezapłacenie akcyzy i vatu Ciebie osobiście nie zubożeje. Gdyby nie sprowadził tego auta, to też by nie zapłacił. A jeśli sprowadzi i by zapłacił to Vincenty z Donaldem i tak roztrwonią w sposób perfekcyjny tą kasę, jak każdą poprzednią

Viktorr

Motomaniak

Miasto: Kutno

Auto: Seat Cordoba

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-22 | 19:32

dobre...:)) Tak się UE słuchamy, ale VAT-u nie da rząd odpisywać w całości i stopują sprzedaż nowych aut dokładnie.

~lemon

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-28 | 09:10

dlaczego akurat auta pomocy drogowej miałaby być zwolnione z opłat? przeciez to taka sama działalność jak każda inna.. nie wygląda mi to na przypadek a wszystko było dobrze, dopóki nikt o tym nie wiedział i tylko zaufani mogli korzystać z furtki..

~Dariusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-07 | 23:22

Proszę zobaczyć na auta na tej stronie: Speed-Bus. To są prawdziwe luksusowe auta pomocy drogowej

~PomocZG

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-16 | 10:18

Jeśli macie problemy z pomocą drogową to polecam kontakt z firmą z Dolnego Śląska : Pomoc drogowa

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018