mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Monitoring GPS - ankieta

PatrykZwirek

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-02 | 11:37

Jeśli chcecie się przyczynić do stworzenia monitoringu pojazdów odpowiadającego waszym potrzebom to zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety nhttps://pugo.pl/czego-oczekujesz-od-monitoringu-pojazdow

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

e-Wycieraczki_pl

Starszy motomaniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-02 | 14:39

Jeżeli tylko mój głos pomoże w badaniach dotyczących monitoringu GPS to już wypełniam,mam tylko nadzieję ze wstawisz jej końcowe wyniki na forum,tak aby wszyscy zobaczyli jak kształtowały się odpowiedzi.

Pozdrawiam e-Wycieraczki.pl

~tommas

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-03 | 19:48

Ostatnio szukałem dobrego lokalizatora gps i trafiłem na tą firmę monitoring-gps.net Poczytałem trochę o nich i wychodzi na to, że to jedna z lepszych firm produkujących lokalizatory. Stosują w swoich urządzeniach najnowszą technologię. Wychodzą na przeciw klientom i ich oczekiwaniom. Czy ktoś z was korzysta z tych lokalizatorów?

PatrykZwirek

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-06 | 11:21

@e-wycieraczki_pl Niechętnie udzielano się w ankiecie, ale może w przyszłości liczba odpowiedzi wzrośnie i będzie można przedstawić konkretne wnioski :)
@~tommas nie znam nikogo, bo wszyscy korzystają z pugo :)

PatrykZwirek

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-09-01 | 09:22

Widać, że po ostatnim moim wpisie tutaj wzrosła ilość wypałnianych ankiet Dzięki :) Już niewiele brakuje, by wyciągnąć ciekawe wnioski. Na pewno Was o nich poinformuję!
@e_wycieraczki_pl jeśli chciałbyś wcześniej dostać wyniki z ankiety, napisz swojego maila na priv.

~Fratti

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-09-23 | 16:02

Jesli chodzi o monitoring pojazdów to mogę polecić lokalizatory Alfatrack: www.sklep-seko.pl/mini-lokalizator-gps-alfatrack-s-200-z-platforma-p-79.html ja jezdzę ze swoim juz 1,5 rou i nie miałem z nim wiekszych problemów, a jest naprawdę pomocny na drodze (szczególnie w przypadku dłuzszych tras), no i jest dla mnie zabezpieczeniem w przypadku, odpukać, kradziezy auta.

~JarekP

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-10-12 | 17:34

tez korzystam z alfatracka, z tym że z S-300: www.alfatronik.com.pl/alfatrack-mini-lokalizator-gps-alfatrack-300-platforma-p-895.html ale widze że te dwa modele bardzo sie miedzy soba nie roznia. Rzeczywiscie ten lokalizator bardzo dokładnie wskazuje pozycje.

~arakowski

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-04 | 17:47

W naszej firmie zastanawialismy się czy zakupić lokalizatory gps, nasza flota nie składa sie z jakiejsc bardzo duzej liczby samochodów. W końcu jednak zdecydowaliśmy się właśnie na lokalizatory Alfatrack: www.spy-center.pl/system-lokalizacji-pojazdow-alfatrack-s-200-p-190.html i jesteśmy zadowoleni. Kierowcy zupełnie inaczej jeżdzą, wiedząc że są kontrolowani.

Bazyl34

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Mercedes Klasa B

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-01-20 | 09:58

I jak tam wyniki ankiety?

~Peres

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-25 | 14:10

Mysle nad zmianą monitoringu floty. Konkretnie mówie o Flotisie. Ponoć niedrogo i mozna jeszcze miec nawigacje Yanosika. Ktoś podrzuci jakies info?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018