mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

OC do mojego autka

tysia87

Nowicjusz

tysia87

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-12-16 | 18:03

Cześć. Dawno tu nie zaglądałam ale mam teraz problem/pytanie więc weszłam ipytam... może mi pomożecie?:) Mianowicie kończy mi się ubezpieczenie OC w samochodzie a nie wiem co wybrać. dotychczas byłam w PZU ale zastanawiam się nad zmianą. Może podpowiecie mi który ubezpieczyciel jest teraz taki w miarę najlepszy w stosunku do ceny ubezpieczenia itp.?

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

mfind

Nowicjusz

mfind

Auto: Volvo S40

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-12-19 | 17:14

Hej,
Generalnie nie skupiaj się na tym w jakiej firmie kupisz tylko za ile :) Samo OC jest w każdej firmie dokładnie takie samo i nie różni się niczym, poza tym jest wypłacane poszkodowanym przez Ciebie, a nie Tobie ;) Jedynie dodatki jak assistance, NNW, BLS są różne dla każdego ubezpieczyciela i warto zwrócić przy ich wyborze na relację ceny do jakości. Jakby nie było najszybciej takiego porównania dokonasz na porównywarce OC (zapraszamy oczywiście do sprawdzenia naszej :)) )ponieważ dostaniesz zestawienie ofert od najtańszej do najdroższej + dodatki do OC, które możesz dobrać lub nie. W razie problemów konsultant zawsze Ci pomoże wybrać dobry pakiet, aby nie przepłacić i mieć realną ochronę :)

Pozdrawiam,
Łukasz

~Gulkins

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-12-22 | 13:25

Ja skożystałem z https://rankomat.pl/. Masz tam sporo tego do wyboru i wiele różnych opcji z różnych firm. W zależności od tego co będziesz chciała to sobie możesz posprawdzać :)

Ekspert_Superpolisa

Nowicjusz

Ekspert_Superpolisa

Auto: Audi A6

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-12-23 | 12:09

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Powinnaś skupić się na porównaniu wszystkich dostępnych na rynku polis zwracając szczególną uwagę na ich cenę. Z zasady podstawowe ubezpieczenie OC jest dokładnie takie samo u wszystkich ubezpieczycieli, różnice polegają jedynie na dodawanych do polisy dodatkach. Z tych najbardziej przydatny to BLS (umożliwiający bezproblemową likwidację szkód u swojego ubezpieczyciela), assistance (czyli usługi pomocowe m.in. holowanie) oraz NNW (ubezpieczenie zapewniające wsparcie finansowe w przypadku uszczerbku na zdrowiu). Najłatwiejszym sposobem na porównanie i dopasowanie polisy do swoich potrzeb jest skorzystanie z internetowej porównywarki ubezpieczeń. Jeśli dodatkowo chcesz zaoszczędzić czas i zakupić polisę w sieci, bez wychodzenia z domu zapraszam na Superpolisa.pl.

Pozdrawiam,
Ekspert Superpolisa.pl

tysia87

Nowicjusz

tysia87

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-01-04 | 12:56

Dziękuję wam Panowie za te podpowiedzi. Weszłam na te porównywarki i mam już konkretnie naświetloną sytuację, kolega pracujący w ubezpieczeniach podpowiedział mi jeszcze parę rzeczy i ostatecznie zdecydowałam kupiłam i chyba pierwszy raz nie czuję się oszukana :P

~Bartek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-03 | 12:47

Dobrze jest porównać kilka różnych opcji, zanim cos wybierzesz. Ja osobiście nie przepadam za kalkulatorami online. wolę spotkanie twarzą w twarz by w razie czego móc się o wszystko dopytać. Osobiście korzytsam z multiagencji z Zabrza, ale wiem że takich miejsc jest w Polsce cała masa. Polecam też taki artykuł:o tym, że nie zawsze opłaca się kupować oc najtaniej http://silesiaubezpieczenia.pl/oc-najtaniej-nie-zawsze-oplaca-sie-kupowac-najtaniej/

dynamical

Młodszy motomaniak

dynamical

Miasto: Gliwice

Auto: Toyota Avensis

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-15 | 14:50

Ja akurat nie ufam tym kalkulatorom. Lepiej wybierz się do multiagencji, gdzie porównają ci najlepsze oferty, bo nie zawsze najtansze OC jest najlepsze. Ja korzystałem tutaj http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc i cena oc obniżyła mi się o kilkaset złotych, także myślę, że warto

~Bogda 40

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-23 | 15:21

Zgadzam się z tobą dynamicalu. Jeśli chodzi o ubezpieczenia OC, to najlepiej znaleźć mutiagencje, do której ma się 100% zaufania. Ja mogę polecić taką firmę między Gliwicami a Zabrzem: http://ubezpieczenie-oc-gliwice.pl/

Ekspert_Superpolisa

Nowicjusz

Ekspert_Superpolisa

Auto: Audi A6

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-06-01 | 16:24

Jeśli z jakiś przyczyn obawiacie się zakupu polisy przez Internet proponuję skorzystać z usług multiagencji, która łączy w sobie obie możliwości. Dla przykładu Superpolisa umożliwia zarówno skorzystanie z internetowego kalkulatora, jak i posiada stacjonarne oddziały. Nasi klienci bardzo często poszukiwania ubezpieczenia zaczynają od porównania ofert przy pomocy naszego kalkulatora, po czym odwiedzają naziemną placówkę, gdzie mogą wszystkie wątpliwości omówić w bezpośredniej rozmowie z doradcą. To optymalne rozwiązanie.
Pozdrawiam,
Ekspert Superpolisa.pl

~krzy

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-06-05 | 14:24

Dla mnie cena jest najważniejsza, w tym roku najtańsze OC wyliczył mi kalkulator cuk

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018