mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Take Care - dopłaty do odszkodowań

~Take Care

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-12-17 | 12:58

Przeczytanie zajmie Ci góra 3-4 minuty, a korzyści mogą być całkiem duże.nnCzy miałeś stłuczkę / wypadek w ciągu ostatnich 3 lat??nCzy Twoje odszkodowanie ( z OC sprawcy, z Twojego AC ) zostało przez ubezpieczyciela zaniżone??nJak pokazują statystyki ponad 80% zostaje zaniżonych... więc istnieje duża szansza, że Twoje także ( mniej lub więcej, ale jednak )nCzy kiedy próbowałeś odwołać się od decyzji, "zderzyłeś" się z mocno utrudnionym kontaktem z ubezpieczalnią?? zajętą infolinią, ciągłym odwlekaniem Twojej sprawy, niekończącą się wymianą korespondencji?? nCzy myślisz, że jedynym wyjściem z sytuacji jest wytaczanie sprawy sądowej ubezpieczycielowi, czekanie na wyrok miesiącami, nponoszenie kosztów sądowych, opinii prawnika, rzeczoznawcy... nnJednak jest na to sposób... sprzedaż zaniżonej części odszkodowania.nnFirma Take Care Polska dokonuje właśnie takich dopłat.nWysyłasz nam kosztorys Swojej szkody ( możesz "zamazać" Swoje dane jeśli cenisz Swoja prywatność ), nzaś my analizujemy jaką kwotę możemy Ci dopłacić.nDopłacamy w ciągu 5 dni od podpisania umowy, nie martwisz się czy wygramy sprawę, jak długo będzie się ona ciągnąć.nTy otrzymujesz pieniądze od "ręki" i sprawa jest załatwiona.nPamiętaj to co już otrzymałeś od ubezpieczalni jest Twoje, my dodatkowo dopłacamy do odszkodowań.nJeśli szkoda miała miejsce do 3 lat wstecz, nnawet jeśli ubezpieczyciel już wypłacił Ci ( zaniżone ) odszkodowanie, nnawet jeśli już dawno naprawiłeś, sprzedałeś samochód,nnawet jeśli już nie masz kosztorysu, my pomożemy Ci go pozyskać od ubezpieczyciela,ndopłata do odszkodowania ciągle Ci się należy.nnUważamy, że warto skorzystać z szansy, wysłać nam Swoją sprawę do bezpłatnej i niezobowiązującej analizyni otrzymać dodatkowe odszkodowanie, które po prostu Ci się NALEŻY!!nnNic nie ryzykujesz, a zyskać możesz dodatkowe pieniądze.nnDziałamy na terenie całej Polski.nnwięcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.take-care.com.pl nZAPRASZAMY

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Jarek Gawryluk

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-30 | 12:24

Witam piszę komentarz bo firma której sprzedałem szkodę o to mnie po prosiła,umowę odesłałem pieniądze dostałem jest ok Pozdrawiam

~Łukasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-05-24 | 23:45

A ja napiszę bo by nie poprosili... obiecali 1000 netto... na umowie 973 ale brutto. Umowę do zapoznania się wysłali inna niż tą do podpisania. można tak by wyliczać i wyliczać. Ogólnie nie polecam...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018