mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Wynajem zamiast kupna pojazdu

~Grzegorz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-10 | 23:31

Dokładnie tak. My także wynajmujemy samochody. Kupno jest kompletnie nieopłacalne. Mamy tak dobre warunki finansowe w http://www.facar.com.pl/, że wolimy długoterminowy wynajem. Myślę, że skala zjawiska będzie się powiększać.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~semek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-01 | 20:43

Owszem, wynajem robi się coraz popularniejszy. W sumie dlugo na to czekałem w Polsce, choć to ciągle nie to, czego bym sobie życzył. :D Ale też długo czekałem na dobrą firmę, która oferuje wynajem aut . Dobra sprawa w dłuższej perspektywie jak i tylko okresowo. :)

~Adrian

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-01 | 20:47

Słyszałem, że w Warszawie jest dobry firma. Sam myślę o tym, bo chwilowo moje auto jest niedysponowane. A taki wynajem aut to lepsze rozwiązanie niż pożyczanie po kimś czy jeżdżenie autobusem. Ja tam sobie na to pozwolić nawet nie mogę bo dojazd do samej Warszawy mam taki sobie.

~rybacki-mateusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-09 | 00:38

Finansowo bardziej się opłaca, bo niepotrzebny jest jednorazowo tak duży nakład finansowy jak przy zakupie gotówką, natomiast opłaty za wypożyczenie są korzystniejsze niż kwota raty kredytu wziętego na zakup samochodu. My zaraz po otworzeniu filii we Wrocławiu podjęliśmy współpracę i podpisaliśmy umowę z Panek, którą bardzo cenimy sobie za profesjonalizm przede wszystkim.

Moszybki

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Mazda MX-5

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-28 | 14:25

Także uważam, że wynajem się opłaca, zwłaszcza dla firm - długoterminowy. Teraz wypożyczalnie mają nowe lub prawie nowe samochody, także mogą kupić dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz konkretnego wyposażenia. Co mi się najbardziej podoba? Co kilka miesięcy wymieniam samochód na inny.

~Lena

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-03 | 19:41

Ja też skorzystałam z wynajmu długoterminowego. Przekonał mnie Pan z Leasetake, są z Wawy. Trafiłam przez reklamę do nich. Nie mogłam wziąć leasingu, a dzięki nim jeżdżę nowym autem Jestem bardzo zadowolona.

~Barca

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-12 | 13:42

Lenka to napisz mi na czym to polega ze na 36miesięcy za Fabie2 mam ratę 640 a na 60m 500PLn a ostateczne wychodzi 10k rónicy w dwa lata mniej do zapłaty ?
Żeby nie być gołosłownym-http://www.leasetake.pl/listings/skoda-fabia-2/

Jak jest z wyborem aut, bo żona uparła ise na pomarańczowe, bo to "energetyczny" kolor ?!

~Lena

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-13 | 09:16

Jest różnica bo auto nie jest Twoje. Płacisz za jego użytkowanie. Co do samochodu ja wybierałam z tego co mieli na stronie. Gościu mi podpowiedział co wybrać jak mu powiedziałąm co bym ciała żeby auto miało, chwila formalności i mogłam odebrać auto :)

gordon

Nowicjusz

Miasto: Sucha Beskidzka

Auto: Seat Ateca

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-20 | 13:07

ja mimo wszystko wolę mieć swoje ;)

burzujka

Nowicjusz

Miasto: Pruszcz Gdański

Auto: Chevrolet Spark

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-29 | 11:16

Ale w przypadku firm niekoniecznie trzeba mieć całą flotę samochodów na własność. Później te samochody są mocno wyeksploatowane i nawet ze sprzedażą jest problem. Wiem co mówię, bo to osobiście przerabiałam. Większość firm korzysta z małych i ekonomicznych samochodów - one mają tylko jeździć i być tanie w użytkowaniu, mają mało palić i to wszystko. Rzuciłam okien na oferte tego leasetake i mają np. skodę citigo za 313zł miesięcznie i to jest dobra oferta.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018